800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BUCUTI BEACH RESORT

  • Resort je pouze pro dospělé
  • Leží přímo u tropické pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel leží přímo u tropické pláže, jedné z nejkrásnějších v oblasti. Můžeme jej doporučit středně náročným klientům klientům vyhledávajícím zajímavou exotickou dovolenou v butikovém hotelu. Resort je kategorie adult only, což znamená, že není možné zde ubytovat žádné děti, specializuje se hlavně na páry. Hotel má ideální polohu i pro klienty, kteří rádi jezdí za památkami, je dobrým výchozím bodem pro návštěvu kaple Alto Vista a kalifornských pískových dun. Centrum letoviska Oranjestad nabízí široké možnosti nakupování, zábavy, najdete zde množství kaváren a restaurací. Hotel se pyšní řadou různých ocenění od cestovatelských serverů po celém světě.

Ubytování

V hotelu je celkem 104 pokojů, včetně suit a penthouse pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří balkon, koupelna s WC, minibar, trezor, fén, kabelová TV, možnost připojení k internetu, zařízení pro přípravu kávy a čaje, klimatizace, stropní ventilátor a telefon s přímou volbou.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, lounge, bazén, spa centrum, fitness centrum, business centrum, možnost připojení k internetu přes WIFI, obchod se suvenýry, možnost půjčení auta a další.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava

Jeep safari, potápění, plachtění, jízda na koni, nedaleko se také nachází golfové hřiště. Navštívit také můžete místní kasino, nebo se vydat na některý z námi nabízených fakultativních výletů.

Pláž

Hotel se nachází přímo u tropické pláže.

Možnosti ubytování

Počasí

Oranjestad

27°C Skoro jasno