800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORAL SANDS RESORT

Při procházce po Trinity Beach, nad kterou se sklánějí kokosové palmy, jen stěží uvěříte, že jste pouhých 15 minut jízdy autem od rušného Cairns.
Jste ubytováni přesně v místě, kde se tropický prales potkává s oceánem. Mezi těmito divy přírody je Trinity Beach a uveleben na tomto fantastickém pobřeží Coral Sands Resort.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Při procházce po Trinity Beach, nad kterou se sklánějí kokosové palmy, jen stěží uvěříte, že jste pouhých 15 minut jízdy autem od rušného Cairns. Jste ubytováni přesně v místě, kde se tropický prales potkává s oceánem. Mezi těmito divy přírody je Trinity Beach a uveleben na tomto fantastickém pobřeží Coral Sands Resort.

Ubytování

Všechny pokoje jsou apartmánového typu, mají balkon s výhledem na oceán a kuchyňku s mikrovlnnou troubou. Nastavitelná klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s WC, kávovar, minibar s lednicí, televizor, telefon, radiopřijímač s budíkem, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno.

Vybavení

Tropická zahrada má pro zájemce dvě grilovací místa, pro ostatní je tu restaurace s vyhlídkou na oceán, která nabízí italskou kuchyni. K dispozici je prostorný, částečně stíněný bazén.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: přímo u hotelu

Počasí

Cairns

25°C Skoro jasno