800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROYAL CASTLE

hotel patří do komplexu Royal Hotels Elenite, který se skládá z několika hotelů (Royal Park, Royal Bay, Royal Castle, Andalusia, Atrium) a bungalovů (Vily Elenite). Tento uzavřený prázdninový komplex obklopený parkovou zelení se rozprostírá v malebné zátoce přímo u vlastní soukromé pláže. Hotel Royal Castle je umístěn 350 m od pláže. Komplex má několik restaurací, sportovních zařízení, tenisové kurty, aquapark a minigolf. Působí zde tým profesionálních animátorů. Promenáda spojuje všechny objekty a hraničí s jemným mořským pískem. Poskytuje kvalitní služby včetně plážového servisu (lehátka a slunečníky na pláži zdarma). Z Elenite existuje dobré autobusové spojení na Sl. pobřeží a s přestupem dále do historického Nesebaru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotel je součástí hotelového komplexu Royal Hotels Elenite. Nachází se v krásné parkové zeleni 350 m od písečné pláže s jemným pískem. Kombinuje jedinečnou architekturu, luxus a eleganci. Hotel poskytuje kvalitní služby včetně plážového servisu (lehátka a slunečníky na pláži zdarma).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, Italská a-la-carte restaurace, Rotunda bar a Grill restaurace, výtahy, lobby bar, piano bar, bar u bazénu, Cigar bar, venkovní bazén s vířivkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, aquapark (konzumace za poplatek), obchodní centrum, pokojová služba, animační programy v cizím jazyce, dětský klub 4-12 let. Hosté mouhou za poplatek využívat služby, které se nacházehí v areálu komplexu a to např. SPA centrum, saunu, masáže, parní lázně, bowling, kulečník, squash, stolní tenis, tenisové kurty, elektronické hry, mini golf, internetový koutek, prádelnu a čistírnu. V hotelu je 53 dvoulůžkových pokojů. Za příplatek na vyžádání suites a apartmány

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje standard (30 m2) s výhledem do parku, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, LCD TV (digitální vysílání s více než 60 TV kanály v různých jazycích), minibar, kávovar s denním doplňováním kapslí, Wi-Fi internetové připojení, bezpečnostní schránka za poplatek, pokojový servis. Výhled na moře za příplatek 350 Kč/den/pokoj.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu

Sport a zábava

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Široká nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma - na každý pokoj 2x lehátko a 1 slunečník. Za vratnou kauci osušky na pláž. V letovisku minigolf, tenisové kurty, aquapark, animační programy a spousta atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti.

Počasí

Achtopol

12°C Oblačno

Kiten

12°C Oblačno

Primorsko

12°C Oblačno

Varna

12°C Oblačno