800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REGATA

Hotely se nacházejí v lázeňském letovisku Pomorie přímo u písečné pláže na okraji jeho staré části. V blízkosti hotelů je spousta kaváren, restaurací, obchodů i barů a vzdálenost od samotného centra letoviska je cca 300 metrů.Naše informační kancelář je kousek od hotelu, můžete si přijít pro prospekty, informace nebo si objednat výlet. Delegát vám sdělí přesnou polohu kanceláře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází ve staré části lázeňského letoviska, přímo u písečné pláže. Pláž dělí od hotelu pouze místní promenáda. Do centra letoviska můžete dojít příjemnou procházkou asi za 5 minut.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, malá lednice a balkon. Studio s možností dvou přistýlek, vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, malá lednice a balkon.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, výtah. Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma. Bezpečnostní schránka za poplatek.

Stravování

SNÍDANĚ formou bufetu v hotelové restauraci.

Pláž

Hotel leží přímo u pláže, od keteré je oddělenen pouze místní komunikace (promenáda). Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunenčíky na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Část pláže s železitým pískem černé barvy, která je v posledních letech stále více vyhledávaná pro své léčebné účinky, je vzdálena asi 1 km. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, možnost pronájmu vodních sportů.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Počasí

Achtopol

12°C Skoro jasno

Kiten

12°C Skoro jasno

Primorsko

12°C Skoro jasno

Varna

10°C Skoro jasno