800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NORTH BEACH

Elegantní hotel s rodinnou atmosférou, vhodný zvláště pro páry.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálené cca 200 m od hotelu a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Hotel North Beach*** se nachází v severní části Primorska. Je vzdálen cca 700 m od centra letoviska a cca 200 m od severní pláže. Slunečníky (v hotelem vyhrazeném prostoru na severní pláži) pro klienty hotelu zdarma.

Popis

Elegantní hotel s velmi příjemnou atmosférou. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu jen pár metrů od pláže. Díky své atmosféře je ideální pro páry. Mezi klienty CK je velmi oblíbený.

Strava

Polopenze. Snídaně (formou bufetu) a večeře (servírované) se podávají v hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny originálním nábytkem, TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo).

Vybavení

Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), restauraci, lobby bar, noční bar, střešní venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: 100 m

Počasí

Primorsko

11°C Skoro jasno