800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROYAL PALACE HELENA SANDS

Hotelový komplex, zahrnující dva hotely Helena Park a Helena Sands, je vystaven v rozlehlé zahradě o rozloze 14.500 m2 a nachází se v severní části Slunečného pobřeží přímo u moře přes pěší promenádu. Hotely jsou od sebe odděleny umělou říčkou s malebným přemostěním. Obchodní a společenské centrum je cca 800 m od hotelů.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Tento luxusní hotel je unikátním příkladem harmonie bulharské architektury a komfortu. Svým klientům nabízí příjemnou a klidnou atmosféru, krásnou zahradu a velmi bohatý výběr doplňkových služeb.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází přímo u hotelu (cca 30 m). SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA (jejich celkový počet je omezen prostorem, který hotel má k dispozici), slunečníky, lehátka (mimo vyhrazený prostor hotelu) a vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel se nachází v severní části letoviska, v bezprostřední blízkosti pláže (cca 30 m).

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Dvakrát za pobyt tematická večeře v restauraci Modrá laguna - místa nutno předem objednat.

Ubytování

Pokoje s balkonem s výhledem na moře a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, fén, WC) jsou centrálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, minibarem, telefonem, trezorem (zdarma) a Wi-Fi a přípojkou na internet (zdarma). Možnost jedné přistýlky (rozkládací gauč).

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, hlavní restaurace s terasou, rybí restaurace, restaurace Modrá laguna, konferenční sál, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén (650 m2), slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma, dětský bazén (30 m), zdarma - vyhřívaný krytý bazén s vířivkou, fitness, mezinárodní animační programy, dětský klub a dětské hřiště, za poplatek - internetový kout, lázeňské centrum (pára, masáže, sauna, salón krásy, kadeřnictví), dva tenisové kurty, biliár, boutique, obchod se suvenýry.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Počasí

Achtopol

14°C Skoro jasno

Kiten

14°C Skoro jasno

Primorsko

14°C Skoro jasno

Varna

13°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MARVEL
9

HOTEL MARVEL

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Cena od: 17 790 Kč

Pro skupinu:

HOTEL NOBEL

HOTEL NOBEL

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Cena od: 16 490 Kč

Pro skupinu:

HOTEL LTI NEPTUNE BEACH

HOTEL LTI NEPTUNE BEACH

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Cena od: 17 270 Kč

Pro skupinu: