800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AZALIA

Hotel Azalia patří mezi nejstylovější hotely bulharského Černomoří. Vyhledávaný hotel přímo na pláži s velmi kvalitními službami. Svým hostům nabízí ubytování v klidném a tichém letovisku lázeňského charakteru. Díky své je atmosféře je ideální pro klienty, kteří chtějí případně využít služeb balneologie nebo se zúčastnit léčebných programů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Hotel Azalia patří mezi nejstylovější hotely bulharského Černomoří. Vyhledávaný hotel přímo na pláži s velmi kvalitními službami. Svým hostům nabízí ubytování v klidném a tichém letovisku lázeňského charakteru. Díky své atmosféře je ideální pro klienty, kteří chtějí případně využít služeb balneologie nebo se zúčastnit léčebných programů.

Pláž

Pláž v bezprostřední blízkosti hotelu je široká, písečná a svažující se postupně do moře, na hotelové pláži SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) ZDARMA, vodní sporty za poplatek, občerstvení, bary.

Poloha

Hotel se nachází přímo na pláži v tiché a klidné části letoviska Svatý Konstantin a je obklopen zelení.

Strava

Služby ultra all inclusive plus zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), pozdní snídaně, občerstvení v době od 10:00 do 17:00 h, zákusky a teplé nápoje v době od 16:00 do 18:00 h, zmrzlinu (v době od 10:00 do 17:00 h), třikrát tematickou večeři, neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích od 10:30 do 23:00 h a konzumaci vybraných místních a zahraničních nealkoholických nápojů v hotelem určeném baru 24 h denně. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem s výhledem na moře a klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí. Jsou zde k dispozici i pokoje s možností dvou přistýlek (přistýlka formou palandy, vhodná pouze pro děti). Maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, směnárna, Wi-Fi zdarma, hlavní restaurace, VIP salón, lobby bar, internetová místnost (za poplatek), tři venkovní minerální bazény, dětský venkovní bazén, krytý minerální bazén, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma, bar u bazénu, bar na pláži, dětský klub, mezinárodní animační programy, půjčovna kol (1 hod. zdarma), zdarma - fitness, vířivka, sauna, stolní tenis, šipky, za poplatek - masáže, biliár, salón krásy, kadeřnictví, balneologické centrum, lékař, konferenční sál, obchod.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m
Letiště: 15 km

Počasí

Achtopol

11°C Oblačno

Kiten

11°C Oblačno

Primorsko

11°C Oblačno

Varna

14°C Oblačno