800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MORSKO OKO BEACH GARDEN

Nově zrekonstruovaný hotel Morsko Oko Garden je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí velmi kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru a komfortní ubytování v bezprostřední blízkosti pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Svým klientům nabízí velmi kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru a komfortní ubytování v bezprostřední blízkosti pláže.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 80 m). Na pláži bohatá nabídka vodních vodních sportů (paragliding, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu apod.) za poplatek. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Poloha

Hotel se nachází v severní části letoviska v bezprostřední blízkosti pláže (cca 80 m) a je vzdálen cca 300 m od centra letoviska.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) formou bufetu v hlavní hotelové restauraci, občerstvení v době od 12:00 do 15:30 h v baru u bazénu, káva, čaj a zákusky v hlavní restauraci v době od 16:00 do 17:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 10:00 do 23:00 h a v baru u bazénu od 10:00 do 17:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, chladničkou a telefonem. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, směnárna, lobby bar, hlavní restaurace s terasou, venkovní bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský klub, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé, zdarma – šipky, stolní tenis, parkoviště.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
Letiště: 20 km

Počasí

Achtopol

16°C Jasno

Kiten

16°C Jasno

Primorsko

16°C Jasno

Varna

14°C Polojasno