800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LOTOS

Hotel se nachází ve velké zahradě prázdninového klubu Riviera Beach v blízkosti známého střediska Zlaté Písky, přímo u pláže a ve vzdálenosti 15 kilometrů od Varny a 30 kilometrů od letiště ve Varně.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Hotel Lotos**** je součástí komplexu Riviera Holiday Club. Tento originální komplex se nachází v jižní části letoviska Zlaté Písky uprostřed příjemného zalesněného parku a zároveň v blízkosti písečné pláže. Komplex představuje unikátní příklad harmonie architektury a komfortu. Hotel Lotos**** svým klientům nabízí velmi kvalitní služby, ubytování blízko pláže a krásnou zahradu. Ideální místo pro strávení bezstarostné dovolené.

Pláž

Široká písečná pláž dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 20 m). JEDEN SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) NA PLÁŽI ZDARMA. Na pláži - pronájem vodních šlapadel.

Poloha

Hotel uprostřed rozsáhlé zahrady se nachází cca 500 m od centra letoviska Zlaté Písky v bezprostřední blízkosti pláže (cca 20 m).

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem s výhledem na mořskou stranu a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny telefonem, trezorem (za poplatek), TV/SAT a chladničkou (za poplatek). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, Wi-Fi v lobby baru zdarma, hlavní restaurace s terasou, barbecue, lobby bar, bar u bazénu, venkovní minerální bazén, dětský minerální bazén, jeden slunečník a dvě lehátka na pokoj u bazénů zdarma, krytý minerální bazén (u hotelu Imperial), zdarma - dětský koutek a dětský klub pro děti od 4 do 12 let (v hotelu Riviera Beach), mezinárodní animační programy, dětské hřiště, večerní program šestkát týdně, dětské diskotéky, stolní tenis a fitness (zdarma), zumba, šipky, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, petanque, plážový volejbal a fotbal, plážový tenis, za poplatek - tenisový kurt, prádelna, konferenční sály, parkoviště, hlídání dětí, zdarma - pravidelná doprava v komplexu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Achtopol

5°C Jasno

Kiten

5°C Jasno

Primorsko

5°C Jasno

Varna

5°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL GRIFID BOLERO

HOTEL GRIFID BOLERO

Bulharsko, Zlaté písky

Cena od: 19 190 Kč

Pro skupinu:

HOTEL VIVA

HOTEL VIVA

Bulharsko, Zlaté písky

Cena od: 18 964 Kč

Pro skupinu:

HOTEL LTI PREMIUM DOLCE VITA

HOTEL LTI PREMIUM DOLCE VITA

Bulharsko, Zlaté písky

Cena od: 17 880 Kč

Pro skupinu:

GRIFID HOTEL METROPOL

GRIFID HOTEL METROPOL

Bulharsko, Zlaté písky

Cena od: 19 472 Kč

Pro skupinu: