800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SENTIDO GOLDEN STAR

Komplex se skládá ze dvou identických čtyřhvězdičkových hotelů. Hotely jsou propojeny, mají společnou bufetovou restauraci a krytý bazén. Jsou umístěny v severní klidnější části střediska. Od pláže je odděluje pouze promenádní cesta. Jsou obklopeny parkovou zelení.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Vyhlášený hotel na pobřežní promenádě. Pozdní snídaně. Rozsáhlá wellness zóna.

Poloha

centrum letoviska Zlaté Písky cca 1 km (kyvadlová doprava od hotelu za poplatek). V blízkosti hotelu řada obchodů, restaurací a barů. Letiště Varna cca 30 km.

Pláž

pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře jen přes pobřežní promenádu. Pro klienty s all inclusive: 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma, 4 lehátka a 2 slunečníky na rodinný pokoj na pláži zdarma. Jinak za poplatek. Osušky na kauci.

Vybavení

hotel se skládá ze dvou částí: Golden Star (A): 257 pokojů a Family (B): 252 pokojů. V roce 2013 rekonstruovaný hotel s výtahy, recepcí s trezory k pronajmutí, hlavní restaurací s terasou, a-la-carte restaurací za poplatek, bary a obchody. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, opalovací terasa a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj. 4 lehátka a 2 slunečníky na rodinný pokoj. Osušky na kauci.

Ubytování

pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 30 m2, dvoulůžkové pokoje pro 1-3 osoby, minibar za poplatek, klimatizace, chladnička, kabelová TV, trezor k pronajmutí, telefon, vana nebo sprcha, fén, WC, balkon. Pokoje (A1B/A2B/A3B): dvoulůžkové pokoje pro 1 - 3 osoby, s vanou a balkonem s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): cca 60 m2, 2 pokoje se spojovacími dveřmi pro až 5 osob, vana, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E): až pro 5 osob, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A3D. Suite (A2F/A3F): cca 60 m2, ložnice a obývací část odděleny dveřmi až pro 4 osoby, vana, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Pokoje PLUS (A2V/A3V): pokoje pro 2-3 osoby, balkon s výhledem na moře, jinak stejné jako A2A. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Pokoje (B1C/B2C/B3C): cca 30 m2, dvoulůžkové pokoje pro 1 - 3 osoby, minibar za poplatek, klimatizace, chladnička, trezor k pronajmutí, kabelová TV, telefon, vana, fén, WC a balkon. Pokoje (B1B/B2B/B3B): dvoulůžkové pokoje pro 1 - 3 osoby, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako B2C. Rodinné pokoje (B2D/B3D/B4D): 60 m2, 2 pokoje se spojovacími dveřmi pro až 5 osob, jinak stejné vybavení jako B2C. Rodinné pokoje (B2E/B3E/B4E): pro až 5 osob, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako B3D. Suite (B2F/B3F): cca 60 m2, ložnice a obývací část odděleny dveřmi až pro 4 osoby, vana nebo sprcha, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako B2C. Joker pokoje (B2S/B3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeři požadováno vhodné oblečení. Pánové dlouhé kalhoty. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 02.00 h na barech. Od 11.00 do 17.00 h. k dispozici snacky (káva, čaj, zákusky, ovoce) ve snack baru. Minibar je doplňován místními nealkoholickými nápoji a pivem.

Internet

internetový koutek za poplatek, WiFi v lobby zdarma.

Sport/aktivity

aerobic, stolní tenis, aqua aerobic. Pestrý animační program a večerní show. Za poplatek: biliár, fitness a vodní sporty na pláži.

Wellness

krytý bazén. Za poplatek: rozsáhlá lázeňská zóna, kde je možné rezervovat řadu procedur a kosmetických ošetření, saunu a masáže. Kadeřník.

Děti

vestavěný dětský bazén, miniclub (od 4 do 13 let), dětská diskotéka. Dětské postýlky na vyžádání zdarma a dětské židličky v restauraci, dětské menu v restauraci.

Info

parkování: za poplatek; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Letiště: 30 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Počasí

Achtopol

16°C Polojasno

Kiten

16°C Polojasno

Primorsko

16°C Polojasno

Varna

15°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL GLARUS BEACH
7,6

HOTEL GLARUS BEACH

Bulharsko, Zlaté písky

Cena od: 17 290 Kč

Pro skupinu:

HOTEL ADMIRAL

HOTEL ADMIRAL

Bulharsko, Zlaté písky

Cena od: 16 490 Kč

Pro skupinu: