800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POSEIDON

Hotel Poseidon se nachází ve vyhledávané lokalitě - přímo na pláži Jaz, jedné z nejkrásnějších pláží na pobřeží Černé Hory 4 km od centra města Budva (Staré Město). Hotel Poseidon s výbornou polohou je ideální volbou pro klidnou rodinnou dovolenou, kde si budete vychutnávat dovolenou na krásné pláži s možností navštívit i další pláže v blízkém okolí a zajímavosti Černé Hory.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

hotel Poseidon se nachází ve vyhledávané lokalitě - přímo na pláži Jaz, jedné z nejkrásnějších pláží na pobřeží Černé Hory 4 km od centra města Budva (Staré Město). Hotel Poseidon s výbornou polohou je ideální volbou pro klidnou rodinnou dovolenou, kde si budete vychutnávat dovolenou na krásné pláži s možností navštívit i další pláže v blízkém okolí a zajímavosti Černé Hory.

Vybavenost

recepce, restaurace s terasou na pláži s výhledem na moře, wifi připojení v restauraci (zdarma), hlídané parkoviště (zdarma) .

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. SAT TV, lednice, trezor na pokoji, terasa nebo balkon s výhledem na moře, sprcha WC, minikuchyňka.

Stravování

polopenze- snídaně a večeře formou švédských stolů v restauraci s terasou a výhledem na moře. Možnost dokoupení plné penze.

Pláž

vlastní hotelová oblázkovo-písečná přímo u hotelu, slunečníky na pláži (zdarma), lehátka za poplatek. Krásná pláž Jaz je dlouhá 800 m (v okolí je i nudistická pláž). Jaz je jedna ze tří nejkrásnějších pláží v Černé Hoře a je chráněnou přírodní oblastí 1. stupně.

Sport a zábava

vodní sporty na pláži, půjčovna koloběžek, půjčovna šlapadel a vodních skútrů, možnost zapůjčení automobilů, travnaté fotbalové hřiště.

Náš názor

klidné romantické místo pro vaši dovolenou, pláž Jaz je jedna z nejkrásnějších pláží v Černé Hoře. Z pláže Jaz doporučujeme výlety do okolních krásných historických měst Budva a Tivat.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km

Počasí

Bar

4°C Oblačno

Petrovac na Moru

8°C Skoro jasno

Tivat

10°C Převážně oblačno