800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBeskydy

Hotel v chráněné krajinné oblasti s vynikající domácí kuchyní. Řada zajímavostí a památek z valašské minulosti. Množství dochované lidové architektury.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

den příjezd, individuální volno, večeře.

2. den

den snídaně, odjezd autokarem do Frenštátu pod Radhoštěm - prohlídka centra města, kterému dominuje náměstí s kamennou kašnou se sochou Neptuna, novorenesanční radnicí a částečně zachovalým podloubím. V budově radnice jsou mimo jiné umístěny originály sochy Radegasta a Cyrila a Metoděje od sochaře Albína Poláška. Hukvaldy - pozůstatky rozsáhlého gotického hradu, rodiště skladatele Leoše Janáčka s muzeem, obora s pomníkem Lišky Bystroušky. Kopřivnice - Technické muzeum Tatra, jedinečný zážitek v prostředí historických automobilů. Štramberk - místo nazývané pro svou malebnost Valašským Betlémem, jeskyně Šipka s Národním sadem na vrchu Kotouč. Štramberská Trúba - zřícenina se zachovalou věží a částmi hradebních zdí. Hodslavice - rodný dům Františka Palackého, dřevěný kostel z roku 1551, návrat do hotelu, večeře.

3. den

den snídaně, odjezd autokarem do Rožnova pod Radhoštěm - prohlídka města včetně skanzenu "Valašské muzeum v přírodě " - Dřevěné městečko, Valašská dědina a Mlýnská dědina - množství dochované lidové architektury. Pustevny - stavby v lidovém secesním slohu architekta Dušana Jurkoviče Maměnka a Libušín s interiérovou výzdobou navrženou Mikolášem Alšem, pěší procházka na Radhošť (4 km) - socha boha Radegasta a sousoší věrozvěstů sv. Cyrila a Metoděje, kaple z roku 1898, návrat do hotelu, večeře.

4. den

den snídaně, odjezd.

Cena

- dospělý - pevné lůžko 3 200,- Kč
- dítě do 15 let - pevné lůžko 2 300,- Kč
- Sleva pro seniory (od 55 let)
- dospělá osoba - lůžko 150,- Kč

Ubytování

- Hotel Mesit
- dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, na pokojích TV SAT, lednice, Wi-Fi připojení k internetu.

Poloha a vybavení hotelu

v chráněné krajinné oblasti Beskydy v malebném prostředí na Horní Bečvě v blízkosti místní přehrady. V hotelu je restaurace, denní a noční bar, krytý bazén, sauna, whirlpool, stolní tenis, biliár, tenisový kurt s nočním osvětlením. Na objednávku masáže. Výtah k dispozici. Parkování u hotelu zdarma.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře bufetovým způsobem.

Upozornění

zájezd se uskuteční při minimálním počtu 20 účastníků.

Počasí

Jihočeský kraj

9°C Slabý déšť

Jihomoravský kraj

9°C Slabý déšť

Karlovarský kraj

8°C Oblačno

Kraj Vysočina

8°C Slabý déšť

Královéhradecký kraj

11°C Oblačno

Liberecký kraj

10°C Dešťové přeháňky

Moravskoslezský kraj

10°C Slabý déšť

Olomoucký kraj

10°C Slabý déšť

Pardubický kraj

11°C Oblačno

Plzeňský kraj

11°C Oblačno

Praha a okolí

10°C Slabý déšť

Středočeský kraj

10°C Slabý déšť

Ústecký kraj

11°C Oblačno

Zlínský kraj

9°C Slabý déšť