800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMINESS LUME (ex. FERAL)

Hotel se nachází v zálivu Brna, uprostřed jižní části ostrova Korčula, asi 30 km od města Korčula. Hotel je renovován. Hotel je obklopený borovým lesem. Umístění hotelu umožňuje procházky podél moře a mezi piniovým lesem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel Aminess Lume (dříve Feral) se nachází v zálivu Brna, uprostřed jižní části ostrova Korčula, asi 30 km od města Korčula. Hotel je renovován. Hotel je obklopený borovým lesem a jeho umístění tak umožňuje procházky podél moře a mezi piniovým lesem.

Hotel má 72 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, 5 rodinných pokojů (dva pokoje propojené vnitřními dveřmi, dvě koupelny), 5 jednolůžkových pokojů a 2 hotelové suity. Každý pokoj má balkon situovaný na mořskou stranu nebo s výhledem na moře. Kromě jednolůžkových pokojů, které mají francouzský balkon s výhledem na moře. Pokoje mají klimatizaci, SAT/TV, rádio, telefon, minibar, trezor, přípojku na internet, vysoušeč vlasů.

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace s krásným výhledem, klimatizovaná hala pro 50 osob (ideální pro semináře apod.), venkovní bazén s terasou. Hotelová pláž je štěrková, kamenná. Na pláži je snack bar, malý obchod se suvenýry, prodej novin. Je zde možnost pronájmu rekvizit na moře, vedle toho pronájmu aut, skútrů, jízdních kol. V zálivu Istruga, asi 500 m od hotelu, je písečná pláž. V blízkosti této pláže je rekreační centrum, které nabízí víceúčelové hřiště, stolní tenis, volejbal, tenisové dvorce s večerním osvětlením. Je zde také restaurace á la carte s terasou, na které se konají různé zábavní večery.

 

Poloha

Do 100 m od moře.

Vybavení

Prodejna se suvenýry, bazén venkovní, aperitiv bar, restaurace a lá carte, terasa, konferenční místnost, stánek s novinami, bar na pláži, stánek s občerstvení.

Sport a zábava

Půjčovna jízdních kol, půjčovna skútrů, tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště na volejbal, hřiště pro míčové hry.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 30 km

Počasí

Dalmácie jižní

15°C Převážně oblačno