800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VALAMAR LACROMA RESORT

Moderní hotelové středisko ležící na poloostrově Babin Kuk, cca 6 km od starého
města Dubrovníku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel Valamar Lacroma Dubrovník, který je obklopen borovými lesy, se nachází na poloostrově Babin Kuk, cca 6 km od historického centra města Dubrovník. Hotel je moderně zařízený a plně klimatizovaný.
Hostům je k dispozici recepce, hotelová restaurace, gurmánská restaurace, aperitiv bar, lobby bar, vinárna, kongresové sály, bar u bazénu, venkovní terasy, WI-FI, obchod se suvenýry, parkoviště (za poplatek). Dále hotelové wellness centrum Ragusa (v ceně), pro ženy Afroditiny lázně (v ceně), venkovní a vnitřní bazén se sladkou vodou, dětský bazén. H o tel zajišťuje celodenní animaci pro děti a dospělé.
V blízkosti hotelu jsou k dispozici tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, bohatá nabídka vodních sportů, potápěčské centrum, škola plavání. Dále je zde možnost ranní gymnastiky, aerobiku, aqua aerobiku, jógy, pilates.
Upravené pláže (Cava, Copacabana), které jsou oblázkové, štěrkové s hrubým pískem a betonové plochy na slunění, jsou vzdálené cca 250 m od hotelu.

Ubytování

Pokoje v hotelu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky typu Standard, Superior, Deluxe s pohledem k moři nebo do parku a rodinné pokoje pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let (2 pokoje spojené vnitřními dveřmi). Všechny pokoje jsou vybavené moderním nábytkem a mají SAT/TV, telefon, trezor, minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, WI-FI. Některé pokoje mají balkon (viz ceník).

Strava

Polopenze.

Poloha

Do 200 m od moře.

Vybavení

Klimatizované společné prostory, bazén vnitřní, wellness centrum, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, bazén dětský venkovní sladká voda , jacuzzi společná, sauna, lobby-aperitiv bar, konferenční místnost, sál pro semináře, bar u bazénu, masážní salón.

Sport a zábava

Fitness studio, tenisové dvorce, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, jízdy na banánu, škola potápění.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km

Počasí

Dalmácie jižní

4°C Jasno