800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY NATA

Letovisko Orebič se nachází na jihodalmatském poloostrově Pelješac a leží na jižním břehu poloostrova. Okolí Orebiče je proslulé hustým, stále zeleným rostlinstvem a typickými středomořskými bylinami. Podle počtu slunných dnů v roce patří Orebič k nejteplejším místům na Jadranu. Apartmány Nata leží na kraji městečka ve veliké zahradě, od centra jsou vzdálené cca 800 m a od nádherné oblázkové pláže cca 100 m (nutné přejít příjezdovou silnici).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Ideální místo pro milovníky klidné dovolené nedaleko rušného centra. Pokud dáváte přednost koupání a opalování na skalách a o samotě, je pro vás toto místo ideální - zdejší okolí skýtá četné osamělé kamenité zátoky s krátkými písčitými břehy. Příjemná atmosféra v domě!

Poloha

Letovisko Orebič se nachází na jihodalmatském poloostrově Pelješac a leží na jižním břehu poloostrova. Okolí Orebiče je proslulé hustým, stále zeleným rostlinstvem a typickými středomořskými bylinami. Podle počtu slunných dnů v roce patří Orebič k nejteplejším místům na Jadranu. Apartmány Nata leží na kraji městečka ve veliké zahradě, od centra jsou vzdálené cca 800 m a od nádherné oblázkové pláže Trstenica cca 100 m (nutné přejít příjezdovou silnici). Cca 150 m od oblázkové pláže.

Vybavení

Pronájem apt. s kuchyňkou, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště přímo u domu, AC, gril, WiFi.

Ubytování

Apt. pro 2 os. - bez balkonu, výhled do zahrady, manžel. lůžko, kuchyň. kout, koupelna s WC, SAT/TV, AC, WiFi, možnost využití spol. terasy s grilem. Apt. pro 4 os. - dvě 2lůžk. ložnice, kuchyň, koupelna s WC, SAT/TV, AC, WiFi, balkon s výhledem na moře. Apt. pro 4–5 os. s možností přist.: dvě 2lůžk. ložnice, přistýlka v jedné z ložnic, koupelna s WC, kuchyňka, SAT/TV, AC, WiFi, balkon s výhledem na moře

Strava

Bez stravy.

Služby za poplatek

Vodní sporty na pláži, sportovní vyžití v centru.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Počasí

Dalmácie jižní

20°C Skoro jasno