800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION ERLIČ

Příjemný jednopatrový domek s rodinnou atmosférou je situován v klidné slepé uličce nedaleko u borového lesa a příjemnou procházkou po rovném terénu dojdete na pláž Dražica a Soline. Oblázková pláž je cca 250 m, na pláži je k dispozici bazén se slanou vodou (volný vstup).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Rodinný penzion, který je ideálním místem pro všechny, kteří ocení domácí atmosféru a výbornou stravu.

Poloha

Příjemný jednopatrový domek s rodinnou atmosférou je situován v klidné slepé uličce nedaleko borového lesa a příjemnou procházkou po rovném terénu dojdete na pláž Dražica a Soline. Oblázková pláž je vzdálena cca 250 m, na pláži je k dispozici bazén se slanou vodou (volný vstup).

Vybavení

venkovní restaurace na nadkryté venkovní terase, před domem je parkoviště ve dvoře, které je v létě nadkryté zelení, WiFi zdarma na terase.

Ubytování

ve vyvýšeném přízemí a na 1. patře se nacházejí jednoduše vybavené dvoulůžkové pokoje hotelového typu s možností 1 přistýlky, s balkonem nebo společnou terasou, koupelnou se sprchou a WC (některé koupelny jsou přístupné přes společnou chodbu s klíčem).

Strava

polopenze. Snídaně: bufetové. Večeře: servírované menu o 3 chodech (hl. jídlo, salát, polévka nebo dezert), salátový bufet.

Počasí

Dalmácie severní

5°C Jasno