800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY TAMARIS

Přímo v centru městečka Pakoštane se nachází novější rodinná vilka se 3 apartmány. Ve dvoře před domem se nachází parkoviště a obchod. Hostům je k dispozici také gril. Jen pár desítek metrů od domu se nachází městské přístaviště, kde můžete využít jedno z kotvišť. Apartmány se nachází přímo v centru a jsou vhodné pro klienty, kteří jsou rádi v centru dění a pozorují místní život.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Skvělý tip pro všechny, kteří jsou rádi blízko pláže a zároveň chtějí mít "vše při ruce". Bohatý večerní život.

Poloha

Novější rodinná vilka leží přímo v centru městečka Pakoštane. Jen pár desítek metrů od domu se nachází městské přístaviště, kde můžete využít jedno z kotvišť. Cca 50 m od oblázkové pláže.

Vybavení

Pronájem apt. s kuchyň. koutem, spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení. Parkovací místo pro 1 os. auto/apt. ve dvoře, gril.

Ubytování

1. patro: apt. pro 6–8 os. – 1 2lůžková, jedna 3lůžková ložnice, prostorná denní místnost s rozkl. gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, vybavený kuch. kout, 1× koupelna s WC, 1× WC, velký balkon, AC. Do apt. je možné umístit přistýlku. 2. patro: apt. pro 4–6 os. – 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkl. gaučem pro 1–2 os. (vhodný pro 1 dospělou osobu nebo 2 menší děti) a kuch. koutem včetně trouby, koupelna s WC, SAT/TV, AC, apt. pro 4–6 os. – 2 třílůžkové ložnice, denní místnost s kuch. koutem včetně trouby, koupelna s WC, SAT/TV, AC. Apartmány mají společnou terasu.

Strava

Typ stravy: bez stravy, za příplatek polopenze v restauraci vzdálené cca 70 m

Snídaně: bufetové
Večeře: výběr ze 3 servírovaných menu

Služby za poplatek

Klimatizace – 5 EUR/den, kotviště pro loď – 10 EUR/den, domácí mazlíček za příplatek v CK (na místě se navíc hradí povinný depozit ve výši 20 EUR - v případě, že apt. bude odevzdán uklizený, bude vráceno).

Počasí

Dalmácie severní

12°C Skoro jasno