800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AUTOCAMP MIRAN - mobil home

Autokemp Miran - mobilní chaty v Pirovaci se nachází v malé zátoce, obklopeny olivovníky a borovým hájem, cca 1 km do centra města Pirovac a cca 12 km od města Vodice.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Autokemp Miran se nachází v malé zátoce v blízkosti hotelu Miran, obklopen olivovníky a borovým hájem, cca 1 km od centra města Pirovac a cca 12 km od města Vodice. Městečko Pirovac spojuje s hotelem Miran (viz další nabídka zájezdů) pobřežní promenáda. Nabízíme zde ubytování v mobil homech. Pořádají se zde výlety do NP Krka, NP Kornati, NP Paklenica. V blízkosti hotelu se nachází Vranské jezero, kde je cyklistická stezka dlouhá 55 km.

Poloha

Do 100 m od moře.

Vybavení

Hosté mohou využívat venkovní bazén hotelu Miran a jsou jim k dispozici služby hotelu Miran.
Aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, dětské hřiště, stánek s občerstvení, bar, snack bar na pláži,

Stravování

Vlastní.
Je zde možnost přikoupení stravování v hotelu Miran.
Možnost přikoupení stravování (snídaně, polopenze nebo plné penze) - strava se podává v hotelu Miran.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, volejbalové hřiště, stolní tenis, nabídka vodních sportů a půjčovna jízdních kol - cca 200m od hotelu.

Ubytování

Mobilní chaty o velikosti 24 m2 typ Standard jsou pro 4-6 osob (2 dvoulůžkové ložnice a rozkládací lavice pro 2 osoby v denní místnosti), s klimatizací, SAT/TV, menší kuchyňkou a terasou s venkovním nábytkem. Mobilní chatu je možné obsadit maximálně 5 dospělými osobami nebo 4 dospělými osobami a 2 dětmi do 11 let. Je zde možnost přikoupení stravování v hotelu Miran.

Pláž

Pláže jsou přírodní, oblázkové s pozvolným klesáním - vhodné pro děti.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Letiště: 120 km
Nákupní možnosti: 50 m

Počasí

Dalmácie severní

1°C Jasno