800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCASA DEL SOL PENZION - comfort apartmány

Penzion Comfort Casa del Sol je situován na samotném cípu protilehlého poloostrova proti známé „Marině Sukošan“, 20 m od upravné pláže s pohledem na otevřené moře a ostrůvky. N ázev Casa del Sol v překladu znamená „Slunečný dům“ a vypovídá o poloze této nové apartmánové vily.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Již vlastní název v překladu znamená "Slunečný dům" a vypovídá o poloze této apartmánové vily. Je situována na samotném cípu protilehlého poloostrova proti známé "Marině Sukošan". Vila se nachází pouhých 20 m od upravené pláže s pohledem na otevřené moře a ostrůvky.
Apartmány mají vždy dvoulůžkovou ložnici (1/3+2 má třílůžkovou ložnici, 1/4 má 2 ložnice), obývací místnost s rozkládacím gaučem, koupelnu, klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, internet, balkon s pohledem na moře a plně vybavený kuchyňský kout.
Rovná střecha vily je upravena na způsob překrásné terasy se zahradním nábytkem i lehátky. Odtud je romantický výhled na Sukošan i otevřené moře. Sklepení vily je upraveno jako stylová konoba (restaurace) s bohatou a výbornou kuchyní. Vzdálenost od Sukošanu je cca 600 m, kde stojí i supermarket. V bezprostřední blízkosti jsou již restaurace, kavárničky a různé menší obchůdky. V místě nabídka výletů.

Poloha

Do 50 m od moře.

Vybavení

Restaurace a lá carte, kavárna, supermarket, obchody různé, konoba.

Stravování

Polopenze.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 600 m
Nákupní možnosti: 600 m

Počasí

Dalmácie severní

17°C Skoro jasno