800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY V SOUKROMÍ NO-NAME

Apartmány v soukromí no-name ve Vodici se nachází se v celé oblasti městečka Vodice, od romantického centra, až po novou moderní zástavbu. Vzdálenost od centra je od 500 m do 2km. Pláže jsou kamenité s upravenými prostory pro slunění, místy oblázkové, vzdálené cca 300-800 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Apartmány v soukromí se nachází v celé oblasti městečka Vodice, od romantického centra, až po novou moderní zástavbu. Vzdálenost od centra je od 500 m do 2 km.
Restaurace, kam se klienti (v pokojích) chodí stravovat je max. 600 m od objektu. Je to standardní, kvalitní ubytování v jednom z nejvyhledávanějších letovisek středního Jadranu.

Ubytování

Apartmány jsou dvou až devítilůžkové. Přistýlka je buď v ložnici nebo lůžko na gauči v kuchyni. Mají kuchyňský kout s denní místností, ložnici (e), sociální zařízení, SAT/TV, možnost venkovního grilu. Parkování je buď před vilou nebo na dvoře. Dále nabízíme i pokoje ty jsou 1. kategorie a naleznete je na našich webových stránkách spolu s další nabídkou konkrétních apartmánů.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Pláže jsou kamenité s upravenými prostory pro slunění, místy oblázkové, vzdálené cca 300-800 m.

Sport a zábava

Možnost využití sportovišť u hotelových komplexů. Ve městě jsou k dispozici restaurace, bary, cukrárny, kavárny, směnárny, obchody.

Poloha

Do 800 m od moře.

Vybavení

Centrum města.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Dalmácie severní

17°C Skoro jasno