800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IMPERIAL autokemp - mobil home

Autokemp Imperial - mobilní chaty jsou součástí komplexu hotelu Imperial, který se nachází v borovém háji na pobřeží, na okraji města Vodice, cca 1 km od centra města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Autokemp Imperial - mobilní chaty jsou součástí komplexu hotelu Imperial, který se nachází v borovém háji na pobřeží, na okraji města Vodice, cca 1 km od centra města.
Mobilní chaty o velikosti 24 m2 jsou pro 4-6 osob (2 dvoulůžkové ložnice a 2 lůžka na rozkládacím gauči v denní místnosti) s klimatizací, SAT/TV, menší kuchyňkou, terasou s venkovním nábytkem. Je zde možnost přikoupení stravování (snídaně, večeře) to se podává v hotelu Imperial.
Klienti mohou používat bazén a animační program hotelového komplexu Imperial. Hostům je k dispozici hotelová klimatizovaná restaurace, restaurace á la carte, aperitiv bar, TV místnost, kongresový sál, prodejna se suvenýry, v letních měsících pivnice na terase v přízemí hotelu, hudební a zábavné večery. Hotel má vnitřní a venkovní bazén s teplou mořskou vodou, terasou, dětský bazén. Dále je zde sauna, fitness, masážní studio, kadeřnický salón. Hotel pořádá v letních měsících sportovně-rekreační animaci pro děti a dospělé. Pro děti je zde dětské hřiště. Pláže jsou oblázkovo písčité s pozvolným vstupem do moře, s betonovými platy na slunění, vzdálené cca 100 m. Na pláži je snack bar a koktejl bar. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty. V blízkosti hotelu je potápěčský klub se školou potápění.

Poloha

Do 100 m od moře.

Vybavení

Prodejna se suvenýry, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén vnitřní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, kadeřnictví, televizní místnost, sauna, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, konferenční místnost, masážní salón, pivnice, večerní klub, recepce centrální, dětská herna.

Sport a zábava

Tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, potápění, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, fitness studio.

Stravování

Vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Letiště: 100 km
Nákupní možnosti: 50 m

Počasí

Dalmácie severní

0°C Jasno