800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA SRIMA

Nově vystavěný apartmánový dům s vkusným zařízením a téměř u pláže je vhodný pro rodiny s dětmi a uspokojí i náročnější klienty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Nově vystavěný apartmánový dům s vkusným zařízením a téměř u pláže je vhodný pro rodiny s dětmi a uspokojí i náročnější klienty.

Poloha

Na konci vesničky Srima, kde není žádný provoz, a těsně u pláže se nachází nově vystavěný dům s apartmány vhodnými pro 4členné rodiny. Do centra Srimy je vzdálenost cca 800 metrů. Do oblíbeného letoviska Vodice s promenádou a čilým nočním životem lze dojít přímořskou cestou po cca 2 km. Vzdálenost od pláže cca 50 m.

Vybavení

Pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a elektrické energie, závěrečný úklid, povlečení, TV, klimatizace, parkování ve dvoře domu pro 1 os. auto/apt., velký gril, WiFi. Zvířata nejsou povolena. V domě se nachází 9 totožných apartmánů.

Ubytování

Přízemí, 1. patro a 2. patro: apartmán pro 4-5 osob - ložnice s manželským lůžkem, ložnice s dvěma oddělenými lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem včetně mikrovlnné trouby, rozkládací pohovka pro 1 osobu, SAT/TV, klimatizace, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, balkon s výhledem na moře.

Strava

Bez stravy.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži - cca 15 HRK/den - splatné v místě.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Počasí

Dalmácie severní

7°C Převážně oblačno