800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyASTRA & PINIJA VILA

  • Přírodní oblázkovo-písečná pláž je vzdálena cca 100 m od vily.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Vila ASTRA & Pinija se nachází v západní části letoviska Brela, v krásné malé zátoce Jakiruša.

Ubytování

Vila nabízí ubytování v apartmánech pro 2-7 osob. Všechny apartmány jsou komfortně vybavené a zařízené moderním nábytkem.
1/2 APT (typ studio) č. A1, A3 má dvoulůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, klimatizaci, WI-FI, balkon.
1/3 APT (typ studio) č. A2 má třílůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, klimatizaci, WI-FI, balkon.
1/3 APT (typ studio) č. P1, P3 má třílůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, klimatizaci, WI-FI, nemá balkon.
1/4 APT č. A4, P2, P4 má dvoulůžkovou ložnici, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a s dvěma lůžky, SAT/TV, koupelnu, klimatizaci, WI-FI, balkon.
1/6 APT č. A5 má dvě dvoulůžkové ložnici, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a s dvěma lůžky, SAT/TV, koupelnu, klimatizaci, WI-FI, balkon,
1/7 APT č. P5 má dvě dvoulůžkové ložnici, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a s třemi lůžky, SAT/TV, koupelnu, klimatizaci, WI-FI, balkon.

Poloha

Do 100 m od moře.

Stravování

Vlastní. Možnost připlacení stravy - polopenze nebo snídaně (polopenze: snídaně - švédský stůl, večeře výběr z 2 menu) podává se v restauraci Burin ve vile Petra, vzdálenené cca 10 m. Hosté si mohou přikoupit polopenzi nebo jen snídaní v restauraci Burin, která je vzdálena cca 10 m od vily.

Vybavení

Parkování je možné v blízkosti vily.

Pláž

Přírodní oblázkovo-písečná pláž je vzdálena cca 100 m od vily.

Možnosti ubytování