800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RESNIK TURISTICKÉ STŘEDISKO - pavilony

Turistické středisko Resnik se nachází v západní části Kaštelanské riviéry, asi 6 km od Trogiru. Komplex je rozsáhlý, příjemný, celý obklopen zelení. Ubytování zde najdeme v 6 pavilonech, z toho v roce 2006 byl pavilon č. 5 nově rekonstruovaný.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Turistické středisko Resnik se nachází v západní části Kaštelanské riviéry, asi 6 km od Trogiru. Komplex je rozsáhlý, příjemný, celý obklopen zelení. Ubytování zde najdeme v 6 pavilonech, z toho v roce 2006 byl pavilon č. 5 nově rekonstruovaný. Všechny společné prostory jsou klimatizovány (recepce, restaurace). Hosté mají k dispozici aperitiv bar, gril bar, terasu, tavernu, obchod. Pláže jsou částečně betonové, částečně oblázkové s hrubým pískem (jemný štěrk) s pozvolným vstupem, vzdálené cca 50 m od střediska. Ve vodě jsou kamínky a písek jemnější. Ke sportovnímu vyžití slouží 5 tenisových dvorců, travnaté fotbalové hřiště, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, stolní tenis. Animace pro děti a dospělé je v ceně a to od 12.6. do 2.9., ale upozorňujeme, že animační programy se uskutečňují dle obsazenosti objektu. Ve vzdálenosti cca. 600 m od zadní řady BGW se nachází začátek přistávací dráhy letiště Split. Letecký provoz je organizován tak, aby co nejméně narušoval klid rekreantů. Letadla slyšet i vidět jsou, ale, dle zkušenosti mnoha spokojených klientů, neobtěžují. Autobusová zastávka je vzdálená cca 200 m. Autobus jezdí směr Trogir nebo směr Split, a to zhruba každých 30 minut. Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, SAT/TV, francouzské lůžko, balkon.

Strava

Plná penze - švédský stůl, v 16.00-17.00 hod. v animačním klubu zmrzlina pro děti (kromě soboty), nápoje od 10.00 do 22.00 hod.: točené domácí pivo, domácí točené stolní víno, voda, nealkoholické nápoje (pouze z automatu v restauraci). Nápoje nelze nosit na pláž, konzumace v centrální budově či na její terase.

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: 50 m