800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY BAREŠIČ

Omišská riviéra patří k oblíbeným turistickým místům pro rodiny s dětmi i aktivní dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Omišská riviéra patří k oblíbeným turistickým místům pro rodiny s dětmi i aktivní dovolenou.

Poloha

Apartmány Barešič jsou situovány v letovisku Omiš. Omiš je oblíbeným turistickým cílem díky rozlehlé písečné pláži, řece Cetině, která zde ústí do moře a je vhodná pro rafting a výlety hlubokým kaňonem, malebnému centru s kavárnami a obchůdky, s pozůstatky tvrze přímo nad městem. Vzdálenost od pláže je asi 150 m.

Vybavení

pronájem s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, WiFi zdarma, parkování pro 1 os. auto/apt.

Ubytování

1. patro: 3x studio apt. pro 2 os. – vybavené obytnou místností s kuch. koutem a manžel. lůžkem, koupelnou s WC, WiFi, společná terasa s výhledem na moře. 2. patro:Apt. pro 2-4 os. – kuchyně s jídelnou a rozkládacím gaučem až pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, koupelna, WC, balkón s výhledem na moře, SAT/TV, WiFi. Apt. pro 6 os.menší – kuchyně s jídelnou, 3 dvoulůžkové ložnice, z nichž je jedna průchozí, koupelna, velká terasa s výhledem na moře, SAT/TV, WiFi Apt. pro 6 - 7 os.větší - obývací pokoj s jídelnou, kuchyňský kout, 2 dvoulůžkové ložnice, 1 třílůžkový pokoj, 2 koupelny (s pračkou), velká terasa s výhledem na moře; 3. patro:2x apt. pro 4-5 os. – kuchyně s jídelnou, 2 dvoulůžkové ložnice, sprcha, WC, balkón s výhledem na moře, SAT/TV, WiFi. Přistýlka v jedné z ložnic či v obytné místnosti. 4. patro:Apt. pro 4-5 os. - kuchyně s jídelnou a přistýlkou, 2 dvoulůžkové ložnice, sprcha, WC, balkón s výhledem na moře, SAT/TV, WiFi.

Strava

Typ stravy: bez stravy, za příplatek snídaně, večeře. Snídaně: kontinentální, servírovaná. Večeře: výběr ze dvou jídel + 1 vegetariánské jídlo.

Služby za poplatek

klimatizace na vyžádání 5 EUR/den (splatné v místě), vodní sporty na pláži.