800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY GAŠPAR

Malebné městečko s jedinečným ambientem je vhodné pro milovníky moře, zábavy, klidu i aktivní dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Malebné městečko s jedinečným ambientem je vhodné pro milovníky moře, zábavy, klidu i aktivní dovolené.

Poloha

Dům je situován v letovisku Omiš, cca 900 m od středu města a cca 400 m od písčité pláže. Z jedné strany tvoří hradbu vysoké vápencové pohoří, kudy hlubokým kaňonem protéká řeka Cetina a z druhé je omýváno mořem. Impresivní kaňon je oblíben pro rafting a výlety. Výletní lodě plují k protilehlému ostrovu Brač.

Vybavení

pronájem s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, SAT/TV, AC v ceně, parkování u domu pro 1 os. auto/apt.

Ubytování

1. patro:Apt. pro 6 – 8 os.(90 m2) 3 dvoulůž. pokoje s možností přistýlky do 2 ložnic, kuchyně s jídelnou, 2 koupelny, balkón s výhledem na moře, SAT/TV, klimatizace v ceně. 3. patro:Studio pro 2 os. (25 m2), kuchyň. kout s místností se 2 lůžky, balkón s výhledem na moře, klimatizace v ceně. Studio pro 2 os. (18 m2), kuchyň. kout s místností se 2 lůžky, balkón s výhledem na moře, klimatizace v ceně. Apt. pro 6 - 8 os. je dvoupatrový, v jednom patře kuchyně s jídelnou, velká ložnice s rozkl. gaučem až pro 2 os., koupelna, v druhém patře 2X 2lůžkový pokoj, koupelna. Balkón s výhledem na moře, SAT/TV, klimatizace v ceně.

Strava

Typ stravy: bez stravy, za příplatek snídaně, večeře. Snídaně: kontinentální, servírovaná. Večeře: výběr ze dvou jídel + 1 vegetariánské jídlo.

Služby za poplatek

Vodní sporty na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 900 m