800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MOSORKA

Písečná pláž v Omiši, skvělá cena, klidné prostředí ideální pro větší rodinu nebo partu přátel.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Písečná pláž v Omiši, skvělá cena, klidné prostředí ideální pro větší rodinu nebo partu přátel.

Poloha

Apartmány Mosorka se nacházejí v rodinném domě na velmi klidném místě s nádherným výhledem ze zahrady na moře. Moře je vzdáleno jen 150 m a vzdálenost k nejbližší oblázkové pláži je cca 250 m (cesta na pláž vede po schodech). Vzdálenost od centra Omiše je cca 700 m. Apartmány Mosorka se nacházejí v přízemí a jsou obklopené pěknou zahradou, je zde gril pro hosty. WiFi signál zdarma. Parkování je zajištěno u domu. Omiš je oblíbeným turistickým cílem pro rodiny s malými dětmi díky písečné pláži.

Vybavení

pronájem s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, parkování, venkovní posezení v zahradě, gril.

Ubytování

apt. pro 6-9 os. **+ - tři ložnice (2x třílůž. a 1x dvoulůžk.), koupelna se sprchou s WC a 1x samostatné WC, kuchyň s troubou, jídelní stůl a pohovka na rozlož. pro 1 os., posezení v zahrádce s venkovním nábytkem, SAT/TV, pračka, studio pro 2 os. **+- místnost s manžel. postelí, kuchyň. kout s lednicí, stolem a koupelna se sprchou a WC, terasa s venkovním posezením. Terasa je pokryta vinnou révou, v létě je zde příjemný chládek, apt. pro 2-4 osoby nový *** - ložnice s manželským lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozklápění až pro 2 os., koupelna s WC a sprchou, klimatizace (za příplatek), SAT/TV.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

malá domácí zvířata, klimatizace v apt. pro 2-4 os. - 3 EUR/den - splatné v místě.