800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENSION STAR

Moderní zrekonstruovaný rodinný hotel se nachází v centru letoviska Nemira, které je vzdáleno 2, 5 km od centra Omiše cestou vedoucí převážně podél moře. Cesta na pláž vede přímo od budovy strmější cestaou (asi 200 m), která je zakončena schodištěm a končí přímo na pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

moderní zrekonstruovaný rodinný hotel se nachází v centru letoviska Nemira, které je vzdáleno 2, 5 km od centra Omiše cestnou vedoucí převážně podél moře. Cesta na pláž vede přímo od budovy strmější cestaou (asi 200 m), která je zakončena schodištěm a končí přímo na pláži.

Vybavení

venkovní restaurace s grilem a krásným posezením, vnitřní restaurace s barem, parkoviště pro hosty zdarma, společenská místnost s TV a sociálním zařízením, krytý bazén se sladkou vodou s protiproudem, nedaleko hřiště na míčové hry.

Služby za poplatek

vstup do bazénu, relaxační lehátka u bazénu, internetový koutek, připojení k internetu na pokoji

Ubytování

pokoje pro 2 a 3 osoby a prostorné rodinné pokoje pro 4 + 1 osobu vybavené vlastní koupelnou se sprchou, balkonem, satelitní LCD televizí, telefonem, připojení k internetu (za poplatek), trezor zdarma, fén k zapůjčení na recepci. Většina pokojů orientovaná na moře s výhledem, na každém patře k dispozici lednička, rodinné pokoje mají ledničku přímo na pokoji. Pokoje pro 2 a 3 osoby - se nacházejí na 1. a 2. nebo 3. patře, mají manželské lůžko a 3. lůžko formou pohodlného rozkládacího křesla. Garance pokoje orientovaného směrem na moře je za příplatek (viz ceník) - samotné používání klimatizace není však zahrnuto v ceně. Pokoj s klimatizací je nutné odjednat již před odjezdem, na místě není možná výměna. Rodinný pokoj číslo 1. - nachází se ve 3. patře, skládá se ze 2 oddělených místností, s manželským lůžkem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna, WC, balkon s bočním výhledem na moře, druhý balkon směrem na pohoří Biokovo, chladnička, klimatizace (za poplatek), SAT TV. Rodinný pokoj číslo 2. - nachází se ve 3. patře, skládá se ze 2 oddělených místností, s manželským lůžkem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, možnost přistýlky pro 5. osobu, koupelna, WC, balkon směrem na pohoří Biokovo, chladnička, klimatizace (za poplatek), SAT TV. Rodinný pokoj číslo 3. - velmi prostorný pokoj s balkonem a nádherným čelním výhledem na moře se nachází na 3. patře, manželské lůžko + rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna, WC, klimatizace (za poplatek), SAT TV, chladnička.

Pláž

cca 200 metrů od pláže s jemnými oblázky

Náš názor

Výhodný poměr mezi kvalitou a cenou, pobyty na 10/11 nocí!

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:servírované o 3 chodech za příplatek
Večeře:servírované o 4 chodech, výběr ze 3 hlavních menu