800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANDRIJA BEACH KIDS

Hotel Andrija je tématicky zaměřen na děti, právě děti jsou tu VIP hosty! Jedinečný, hravý, plný fantazie seznamuje děti s podmořským světem. Delfíni, mořské panny, želvy, podmořské poklady, to jsou základní témata, kterým je hotel přizpůsoben od podlahy až po strop.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel Andrija je tématicky zaměřen na děti, právě děti jsou tu VIP hosty! Jedinečný, hravý, plný fantazie seznamuje děti s podmořským světem. Delfíni, mořské panny, želvy, podmořské poklady, to jsou základní témata, kterým je hotel přizpůsoben od podlahy až po strop.
6 km od Šibeniku se nachází hotelový a sportovní komplex Solaris, který je s městem spojen autobusovou linkou. Solaris Hotels Resort byl v současné době všemi světovými turistickými organizacemi uznán jako jeden z nejlepších rodinných zábavných resortů pro dovolenou v Chorvatsku. Kromě svých pěti hotelů pokytuje resort zcela nové atrakce. Stará autentická dalmatinská vesnice je zařízena v podobě restaurace, kde můžete ochutnat jídla podle původních receptů z místní výroby včetně mouky umleté na 102 let starém vodním mlýně. Novými venkovními restauračními zařízeními jsou dále cukrárna Sweet Dreams, bar Bongos, bar Lagoon, Beach bar Sundown, Wellness Spa Vitamin bar, Beach Legend bar. Nově vybudované je Pirátské dobrodružství v minigolfu s 18 jamkami na 4000m2 plochy. Součástí areálu je dále zmenšené golfové hřiště - Golf Park, PAR 3 s 9 jamkami a vlastní klubovnou. Děti využívají atrakce (některé jsou za poplatek): vodní skluzavku, Solaris Expres dětský vláček, Dalmatské město (dětstký hrad), dětská hřiště a pískoviště, mini club, mini disco, dětská autodráha, trampolína, býčí rodeo. Celé středisko je dnes protkáno menšími nebo většími venkovními bazény jako např. Palma Beach bar, kde jsou podávány nápoje přímo do bazénu. Podél celého střediska je stále upravovaná dlouhá pláž s 2 řadami rákosových slunečníků. Písečná pláž White Beach je atraktivní oázou, jež obdržela několik světových vyznamenání za kvalitu i údržbu pláže a to v r. 2007, 2009 a 2010. Další 4 km pobřeží Solarisu s různými typy pláží umožňuje každému najít si své místo. Komplex tvoří 5 samostatných hotelů Jure, Niko, Jakov, Andrija a Ivan oddělených lesoparkem a travnatýni plochami.
Pokoje jsou dvoulůžkové, dvoulůžkové s možností jedné přistýlky, s možností dvou přistýlek 1/2+2 (jedna dvoulůžková ložnice s rozkládacím gaučem=přistýlka) pokoj je pro 2 dospělé osoby a 2 děti max. do 12 let. Jsou zde nové rodinné pokoje (family) se 4 řádnými lůžky 1/4 (2/2), které mají dvě dvoulůžkové ložnice oddělené vnitřními dveřmi. Každý pokoj má balkon, sociální zařízení, klimatizaci, SAT/TV, v těchto pokojích mohou být 2 dospělé osoby a 2-3 děti (z toho 2 děti do 12 let a 1 dítě do 15 let). Možnost jednolůžkového pokoje.
Všechny pokoje mají klimatizaci, minibar, SAT/TV, TEL, trezor, přípojku na internet (za poplatek), vysoušeč vlasů, balkon. Hostům je k dispozici recepce, směnárna, trezor na recepci, aperitiv bar, restaurace, terasa, obchod se suvenýry a denním tiskem, přístup na internet, parkoviště v blízkosti hotelu, pro děti dětské hřiště. Hotel Jure navíc nabízí restauraci á la carte, dva venkovní bazény s mořskou vodou (jeden pro dospělé a jeden pro děti. Hotel Jakov a hotel Niko navíc nabízí venkovní bazén s mořskou vodou. Hotel Ivan, který je na nejvyšší úrovni, navíc nabízí pizzerii „Ivan“, lobby bar, noční bar, kongres centrum - kompletně vybavený kongresový sál pro 470 osob, 3 schůzovní salónky, bankomat, komplex venkovních bazénů smořskou vodou. Hotel Ivan je také propojen s velikým nově vybudovaným „wellness centrem“ (masáže, aromaterapie, několik vyhřívaných vnitřních bazénů s mořskou i sladkou vodou, jacuzzi, bahenní koupele, dýchací cvičení, salón krásy, fitness, solárium. Mezi hotelem Ivan a Jure je na pláži veliký aqua park a také různé nabídky vodních sportů. V části, kde se nachází hotely Andrija a Jakov, je nově vybudovaný největší aqua park v regionu, proto je tato část věnována hlavně rodinám s dětmi. Solaris zajišťuje bohatou animaci od 15.6. do 7.9. 2013 - organizuje se zde Summer club Kids program: hry na bazénu, škola plavání, tancování, Cartoons, klauni, karaoke a další. Animace pro dospělé nabízí školu tance a to salsy, pirátské hry, jógu, aqua aerobik, vodní pólo, turnaje v plážovém volejbale, koule. Dále pouze pro dospělé je přímo na pláži Beach club s animací po celý den a Beach club pro rodiny s pirátským programem po celý den a večerní program. Většinou je animace denně kromě soboty. Věnujte prosím pozornost pod ceníkovou tabulkou tzn. FUN PASS, který obsahuje různé vstupy do místních atrakcí včetně Aquaparku. BEACH PASS - možnost zarezervovat si lehátka a slunečníky na pláži. Pláže jsou z drobných jemných kamínků s oblázkovým dnem, betonová plata na slunění, mají pozvolný vstup do moře, vzdálené od hotelů cca 50-100 m. Před hotelem Niko, jsou betonová plata se schůdky do moře a větší hloubkou. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce (se školou tenisu), 4 hřiště na plážový volejbal, několik různých hřišť pro míčové hry, stolní tenis, minigolf. Dále kulečník, pikado, vodní sporty, potápění se školou potápění. Ve středisku se pořádá bohatá animace pro děti a dospělé. Pro dospělé také večerní animace (různé show, večery s hudbou k poslechu i tanci).
V nabídce hotelů, které nabízíme na severní Dalmácii (včetně hotelů na střední Dalmácii) hodnotí naše CK stravování ve formě švédského stolu jako jedno z nejlepších. Hotel má vlastní restauraci pro podávání polopenze. Domácí zvířata nejsou povolena.
Na přání Vám zabezpečíme rezervaci místa na výletech pořádaných střediskem Solaris . Rezervace předem, platba na místě. Ve středisku Solaris není možno zakoupit výlety jiných organizátorů.
Středisko Solaris získalo na podzim roku 2013 v 17. ročníku hodnotící soutěže Tourist Flower tři významná ocenění.
Toto ocenění udělují chorvatské Ministerstvo cestovního ruchu, chorvatská obchodní komora a chorvatská média.
Solaris Beach Resort je hrdým držitelem ocenění za: pláž roku, nejlepší pláž mezi všemi resorty na Jadranu, 2. místo za nejlepší velký kemp. Solaris je získal ve velké konkureci 98 destinací, 91 hotelů, 50 kempů, 50 přístavů a více než 900 pláží. Ceny jsou uznáním a potvrzením, že Solaris jde správným směrem a jeho přirozená poloha a neustálé investice do ochrany životního prostředí, infrastruktury a zařízení jsou hybatelem chorvatského cestovního ruchu a činí z něj i významnou světovou turistickou destinaci.

Poloha

do 200 m od moře.

Vybavení

prodejna se suvenýry, směnárna, trezor na recepeci , wellness centrum, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, dětský klub, dětské hřiště, aquapark, stánek s novinami, internetový kout, parkování, pískoviště, bar na pláži, tématický park.

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, kulečník.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km

Podobné hotely v této lokalitě