800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOLARIS JURE

  • Nachází se uprostřed Beach Resortu Solaris mezi hotely Niko a Ivan.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Solaris hotel Jure se nachází uprostřed Beach Resortu Solaris mezi hotely Niko a Ivan téměř u moře a nádherné pláže se slunečníky uprostřed krásné zeleně.

Ubytování

Kvalitně vybavené klimatizované 1 a 2lůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek, balkon, SAT/TV, minibar, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, francouzský balkon či okno.

Stravování

Typ stravy: polopenze

Snídaně: formou bufetu
Večeře: formou bufetu, 1×týdně dalmatinská večeře

Vybavení

Hotel v zimě 2015/2016 prochází kompletní rekonstrukcí - recepce, směnárna, restaurace, lobby bar, terasou, obchod se suvenýry, bankomat, venkovní bazén s mořskou vodou. Solaris hotel Jure má kongresové a business centrum. Areálem projíždí autovláček, středisko má vlastní pekárnu a cukrárnu.

Pro děti

Miniklub, Mini disko, hriště, dětské městečko.

Služby za poplatek

Dětská postýlka 6 EUR/den, trezor na pokoji, tenis, stolní tenis, pétanque, šipky, trampolína, tobogán, mini­golf. Parkování za příplatek cca 4 EUR/den , WiFi v lobby, Solaris aquapark, Solaris Wellness & Spa centrum – vnitřní bazén, whirlpool, manikúra, kadeřnictví, kosmetika, masáže, aromaterapie, solarium a další služby. WiFi v lobby baru hotelu.

Náš názor

Pýchou Beach Resortu Solaris je dlouhá oblázková pláž, částečně doplněná uměle. Říká se jí "Bílá pláž" (Bijela plaža) a byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou. Pokud hledáte pro rekreaci s malými dětmi právě písečnou pláž, neváhejte, Solaris Beach Resort vás rozhodně nezklame.