800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ANTE

Malebné středisko Donji Seget je vzdáleno 3 km od centra starého Trogiru, města, jež je možno navštívit pěšky promenádou podél moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

malebné středisko Donji Seget je vzdáleno 3 km od centra starého Trogiru, města, jež je možno navštívit pěšky promenádou podél moře. Pobřeží je velmi různorodé. Najdete zde pláže kamenité, oblázkové a v blízkosti hotelu a penzionů jsou krásně upravené štěrkopísečné pláže či pláže s drobnými kamínky. Moře je průzračně čisté a od května do října má příjemnou teplotu. Středisko nabízí dobré podmínky pro vodní sporty, např. jachting, windsurfing, potápění. Jsou zde možné překrásné procházky v délce několika kilometrů podél moře.

Ubytování

apt. pro 6+1 osob - umístěn ve zvýšeném přízemí, má tři samostatné dvoulůžkové ložnice, přičemž jedna z nich má vlastní sociální zařízení – koupelna + WC a dvě zbývající ložnice mají společnou koupelnu včetně WC a ještě jedno samostatné WC. V tomto apt. je dále jídelna s jednou mobilní přistýlkou a dostatečně vybavená kuchyň. Apartmán se pyšní rozlehlou terasou, část této terasy je zastíněna zelenými rostlinami a je z ní krásný výhled na moře. V prvním patře, jsou dva apt. pro 4 osoby. Každý má jídelnu, kuchyň, dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, balkon s výhledem na moře. Jeden apt. je situován na jihozápad, má klimatizaci, jednu koupelnu a krásný velký balkon s přímým výhledem na moře. Druhý apt. je situován na severozápad, je bez klimatizace a každá z jeho ložnic má vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Apartmány ve druhém patře jsou situovány stejně.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, TV, parkování ve dvoře domu pro 1 os. auto/apt., gril, WiFi ve vile Kairos. Domácí zvířata nejsou povolena.

Stravování

Typ stravy: polopenze ve Vile Kairos vzdálené 150 m, plná penze za příplatek v místní restauraci
Snídaně: bufetové
Obědy: servírované menu
Večeře: servírované menu o 3 chodech, výběr ze 3 hlavních chodů, nápoje nejsou v ceně

Pláž

Vzdálenost od pláže cca 150 m.

Služby za poplatek

klimatizace