800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMEDENA apartmány (renomované)

  • Pláž cca 250 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Apartmány Medena jsou apartmánové středisko umístěné ve svahu a obklopené subtropickou vegetací, vzdálené cca 4 km od Trogiru. Leží v blízkosti hotelu Medena.

Poloha

Do 250 m od moře.

Stravování

Vlastní.

Vybavení

V areálu je velká restaurace s výhledem na moře a ostrov Čiovo (ta je k dispozici i klientům, kteří si zakoupili stravování), aperitiv bar, noční klub, směnárna, stánek s tiskem, supermarket, dětské hřiště, tobogán, bar na pláži, stánek s občerstvením. Na pobřežní promenádě jsou různé bary, restaurace, rychlé občerstvení, kiosky.

Sport a zábava

Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé (od 15.6. do 15.9.). Pro děti je zde dětské hřiště, tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, škola tenisu, škola potápění. Areál má vlastní hřiště na plážový volejbal, ostatní sportoviště je možno využít u hotelu Medena (viz. hotel Medena).

Pláž

Pláže jsou oblázkové a kamenité s pozvolným vstupem, vzdálené cca 50-150 m (vhodné pro rodiny s dětmi).

Ubytování

Všechny apartmány jsou nově vkusně vybaveny, mají klimatizaci, vybavený kuchyňský kout, SAT/TV, sociální zařízení. Aparmány typu A jsou vždy v přízemí s terasou a mají 1 ložnici se 2 lůžky, obývací místnost s přistýlkou. Apartmány typu B jsou vždy v 1. patře s balkonem, mají 2 ložnice po 2 lůžkách, obývací místnost s 1 lůžkem.
Renovované apartmány jsou vybaveny více luxusnějším novým nábytkem a mají navíc kávovar, mikrovlnou troubu a jsou prostornější - viz další nabídka zájezdů.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km