800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DEPANDANCE MASLINIK

Hotelový klub rodinného typu, situovaný v hotelové zahradě. Do centra střediska je to 10 min. pěší procházkou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový klub rodinného typu, situovaný v hotelové zahradě. Do centra střediska je to 10 min. pěší procházkou.

Středisko

Tučepi

Vybavení hotelu

Hotelový areál má hlavní výškovou hotelovou budovu a pět dvoupodlažních depandancí pavilonového typu. Objekty jsou moderně vybaveny. Hotel má vstupní halu s recepcí, sejfy a přípojkou k internetu, klimatizovanou restauraci, aperitiv bar, dětský snack, teens club, bar u bazénu, směnárnu, TV sál, obchod se suvenýry. V areálu je dále velký a dětský bazén, dětský klub a hřiště, koncertní terasa a další služby klubového typu.

Pokoje

Dependance má kompletně zrenovované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje 2+3 (2 místnosti iddělené dveřmi, vybavené moderním nábytkem. Mají sprchu, WC, balkon, klimatizaci a WI-FI.

Stravování

All inclusive (plná penze) bufetovým způsobem, dále je v ceně zahrnuta dopolední i odpolední svačina, noční občerstvení, dětské občerstvení, konzumace nealkoholických nápojů a domácích alkoholických nápojů bez omezení. 1x v týdnu dalmatská večeře s programem u bazénu.

Sport a zábava

Tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, půjčovna šlapadel, kulečník, plážový volejbal, windsurfing, horská kola, kuželky, další vodní sporty, rozsáhlá animace.

Pláž

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody je vzdálena asi 50 m.

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: 50 m