800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LAURENTUM

Vysoce stylový hotel je situován v samém centru malebného městečka Tučepi v blízkosti dlouhé oblázkové pláže s promenádou lemovanou borovicemi a z druhé strany místního přístavu přímo u moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vysoce stylový hotel je situován v samém centru malebného městečka Tučepi v blízkosti dlouhé oblázkové pláže s promenádou lemovanou borovicemi a z druhé strany místního přístavu přímo u moře.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, aperitiv bar a snack bar, výtah, venkovní bazén s terasou a lehátky ke slunění.

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži, sportovní aktivity, sauna, masáže, fitness, konferenční místnost, praní, pokojový servis.

Ubytování

kvalitně zařízené a prostorné 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, SAT/TV, telefonem, minibarem, klimatizace (v červenci a srpnu), trezor, balkon se zahr. nábytkem k posezení s přímým nebo bočním výhledem na moře. Jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje typu "de Luxe" s možností přistýlky na rozkl. gauči mají pouze přímý pohled na moře a jsou na vyžádání. K dispozici jsou v hotelu i suity – standard, junior a rodinné – ceny na vyžádání.

Pláž

cca 100 m nádherné oblázkové pláže

Náš názor

Hotel díky úslužnému personálu s osobním přístupem k hostům a mediteránské pohostinosti ve Vás zanechá pocit elegance jako žádný jiný v této oblasti. Hotel je určen náročenějším klientům, kteří ocení noblesní a klidné prostředí.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:servírované o 4 chodech, mezinárodní i dalmatinská kuchyně