800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRONA APARTMÁNY

Apartmány Rona Barbariga pro 2-4 osoby jsou dvoupatrové, řadové, kompletně renovované v r. 2006 a nachází se 10 minut pěšky od oblázkové pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány Rona Barbariga pro 2-4 osoby jsou dvoupatrové, řadové a nachází se 10 minut pěšky od oblázkové pláže. Obchod a restaurace jsou odtud vzdáleny 350 m.

Ubytování

Každý apartmán má rozlohu cca 40m2 a skládá se z přízemí, které tvoří jedna místnost (kde je kuchyň, jídelna a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby - šířka140 cm) a z 1. patra, kde je dvoulůžková ložnice s francouzským lůžkem a sociální zařízení. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, moderním nábytkem, SAT/TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem a CD přehrávačem s rádiem. Před apartmánem je terasa s krbem a zahradním nábetkem. Parkování možné v ulici za poplatek: denní karta (cca 17 EUR) nebo týdenní karta (cca 26 EUR). Domácí zvířata povolena za příplatek.

Apartmány Rona Barbariga Superior pro 3-6 osob se nacházejí v přízemí a v 1. patře dvoupatrových řadových domků. Mají velikost 43m2 a skládají se z denní místnosti s kuchyní, kde je rozkládací gauč pro 2 osoby (šířka 140 cm) a rozkládací křeslo pro jednu osobu a z třílůžkové ložnice (francouzské lůžko a jedna oddělená postel). Apartmány v přízemí mají prostornou terasu s nábytkem na sezení a krbem. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, novým moderním nábytkem, LCD televizí, myčkou nádobí, sklokeramickým sporákem, kávovarem a CD přehrávačem s rádiem. Pláž je cca 400 m, obchod a restaurace 350 m. Parkování možné v ulici: denní karta (cca 17 EUR) nebo týdenní karta (cca 27 EUR). Domácí zvířata jsou povolena za poplatek.

Apartmán Rona Barbariga Superior pro 4-6 osob je přízemní apartmán, kompletně renovovaný v roce 2010 a nachází se 5 minut pěší chůze od oblázkové pláže. Nejbližší restaurace a obchod jsou 300 m. Objekt má rozlohu 47 m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyní, kde je umístěn rozkládací gauč pro 2 osoby (šířka 140 cm) a ze dvou dvoulůžkových ložnic (v jedné francouzské lůžko a SAT/TV, v druhé oddělená lůžka). Apartmán je vybaven klimatizací, sociálním zařízením, terasou s nábytkem na sezení, dizajnérským nábytkem uvnitř, dále myčkou nádobí, kávovarem, fénem. Domácí zvířata jsou povolena za poplatek. Není zde možná dětská postýlka.

Vybavení

Restaurace a lá carte, obchod s potravinami, parkování.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Do 800 m od moře.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Istrie

6°C Jasno