800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEXCELSIOR REMISENS Family hotel

  • Pláž cca 50 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Excelsior hotel se nachází na samém moři, 300 m od centra městečka Lovran, 7 km od města Opatija. Hotel byl v roce 2006 renovován, má 10 pater a 3 výtahy, 177 pokojů. Hotel má bezbariérový přístup.

Poloha

Do 50 m od moře. V blízkosti je kiosek s novinami.

Vybavení

Hotel je plně klimatizován. Hotel má hotelovou restauraci, restauraci á la carte, pizzerii a kavárnu s terasou, koktejlový a vinný bar, internetový kout; WI-FI zóna (v ceně), venkovní bazén s vyhřívanou mořskou vodou pro dospělé a dětský venkovní bazén, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou (v sezóně uzavřen), saunu v ceně (na předchozí objednání, dle obsazenosti), terasu, prodejnu suvenýrů, sportovní obchod. Hotel má kongresový sál pro 120 osob a 4 menší sály do 20 osob. Hotel je svou polohou a propojením restaurace s hotelovým parkem vhodný pro pořádání svateb. Hotel zajišťuje animaci od června do září pro dospělé a děti (mini klub pro děti od 5 do 12 let). Hudební večery v úterý a v pátek (aktuální informace na místě).

Dětská postýlka (na předchozí vyžádání) - 10 EUR/den - platí se na místě v recepci.

Trezor na recepci - 5,50 EUR/den - platí se na místě v recepci.

Sport a zábava

Koupání je možné na městském betonovém koupališti, vzdáleném 50 m od objektu. 200 m od hotelu je fotbalové hřiště, tenisové dvorce.

Stravování

Polopenze.
V hotelu je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání.

Ubytování

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, nabízíme též rodinné pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci, SAT/TV, TEL, minibar, vysoušeč vlasů; WI-FI a přípojku na internet v ceně. Pokoje situované na mořskou stranu mají balkon. U pokojů do parku či ulice nemůžeme balkon zaručit (40 pokojů má balkon a 10 pokojů nemá balkon). Hotel má dva pokoje pro hendikepované osoby.

Pláž

Hotel má vlastní pláž, vstup do moře je po žebříku, na některých místech pozvolný či po schodech. V blízkosti hotelu je pláž vhodná pro rodiny s dětmi. Na pláži jsou sprchy a kabinky na převlečení.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Počasí

Istrie

4°C Jasno