800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEXCELSIOR REMISENS Family hotel

  • Pláž cca 50 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Excelsior hotel se nachází na samém moři, 300 m od centra městečka Lovran, 7 km od města Opatija. Hotel byl v roce 2006 renovován, má 10 pater a 3 výtahy, 177 pokojů. Hotel je plně klimatizován.

Poloha

Do 50 m od moře.

Vybavení

Prodejna se suvenýry, pizzerie, WI-FI k dispozici dle popisu, internetová přípojka, klimatizován celý hotel, bazén venkovní mořská voda, bazén vnitřní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, kavárna, terasa, sprchy na pláži, dětský klub, sauna, bezbariérový přístup, konferenční místnost, sál pro semináře, stánek s novinami, internetový kout, výtah, vinárna, převlékací kabinky, koktejlový a vinný bar, sportovní obchod. Hotel má kongresový sál pro 120 osob a 4 menší sály do 20 osob. Hotel je svou polohou a propojením restaurace s hotelovým parkem vhodný pro pořádání svateb.
V blízkosti je kiosek s novinami, 200 m od hotelu je fotbalové hřiště, tenisové dvorce.Hotel má bezbariérový přístup.

Sport a zábava

Animace pro děti (mini klub pro děti od 5 do 12 let), animace pro dospělé, hřiště fotbalové, tenisové dvorce. Hudební večery v úterý a v pátek (aktuální informace na místě).
Koupání je možné na městském betonovém koupališti, vzdáleném 50 m od objektu

Stravování

Polopenze.
V hotelu je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání.

Ubytování

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, nabízíme též rodinné pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci, SAT/TV, TEL, minibar, vysoušeč vlasů; WI-FI a přípojku na internet v ceně. Pokoje situované na mořskou stranu mají balkon. U pokojů do parku či ulice nemůžeme balkon zaručit (40 pokojů má balkon a 10 pokojů nemá balkon). Hotel má dva pokoje pro hendikepované osoby.

Pláž

Hotel má vlastní pláž, vstup do moře je po žebříku, na některých místech pozvolný či po schodech. V blízkosti hotelu je pláž vhodná pro rodiny s dětmi. Na pláži jsou sprchy a kabinky na převlečení.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Počasí

Istrie

8°C Převážně oblačno