800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKAŽELA apartmány

  • Apartmány nově zrekonstruovány

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Kemp Kažela - apartmány Kažela - jsou asi 3 km od Medulinu s pláží dlouhou 2,5 km. Kemp Kažela leží na samém konci Medulinu, za hotelem Belvedere. Obrovská plocha kempu nabízí klientům velké rekreačně sportovní možnosti. Do 300 m od moře.

Ubytování

Apartmány - jsou nově rekonstruované, ve zděných pavilonech, většina je s pohledem na moře (nezaručujeme), mají jednu nebo dvě ložnice (viz. ceníková tabulka), denní místnost s terasou/balkonem a kuchyňským koutem, sociální zařízení. Je možnost si na místě zaplatit klimatizaci (v apartmánech a v mobilních chatách).

Vybavení

Hostům je k dispozici několik restaurací, pizzerie, cukrárna, terasa pro zábavné večery a večerní diskotéky pro mladé, snack bar na pláži, supermarket, kiosky, obchod se suvenýry, obchod s rekvizitami potřebných k moři a kempování. Turistické středisko má tým animátorů, který zajišťuje sportovně-rekreační program a také program pro děti (mini klub). Pro děti je zde dětské hřiště. V areálu je nově vybudovaný "aquapark", který se skládá ze 12 malých bazénků se sladkou vodou, některé jsou s pohledem na moře.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Pláže jsou dlouhé oblázkové a skalnaté také s travnatými plochami na slunění, vzdálené cca 300 m od chat a apartmánů, cca 50 m od mobilních chat. Pláže jsou s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, volejbal, košíková, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, bohatá nabídka vodních sportů např. škola windsurfingu a potápění, půjčovna loděk, jízdy na banánu a další. Komplex je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

3°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL BELVEDERE

HOTEL BELVEDERE

Chorvatsko, Istrie, Medulin

Cena od: 6 386 Kč

Pro skupinu: