800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEDULIN MOBIL HOME

Na členitém pobřeží poloostrova Medulin najdeme na rozloze 220 000 m2 stejnojmenný kemping.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Kemp Medulin se nachází na členitém pobřeží poloostrova Medulin o rozloze 220000 m2, na dvou vzájemně propojených poloostrovech. Každý poloostrov má průměrnou šíři od 250 do 350 metrů. Na obou poloostrovech převládá bujná mediteránská vegetace. Členité pobřeží má množství menších i větších zálivů s přírodními kamennými i písčitými plážemi, které se stupňovitě spouštějí do moře. Na jednom z těchto poloostrůvků je umístěno 121 typových mobilních chat s kompletním vybavením.
Kemp je vzdálen cca 400 m od centra Medulinu 400 m a od centra města Pula asi 10 km. Autobusová zastávka je vzdálena cca 400m. Autobus do Puly jezdí cca každý 60 minut.

Ubytování

Každá mobilní chata o velikosti 24m2 je pro 4-5 osob, má obývací místnost s kompletně vybavenou kuchyní a křeslem, ložnici s manželskou postelí, ložnici s dvěma lůžky s možností přistýlky, SAT/TV, koupelnu, terasu. Klimatizace je možná za poplatek na recepci. Doporučujeme, aby pátou osobou bylo dítě.

Vybavení

Kemp je označován jako „Family friendly“. Kemp má několik restaurací, barů, snack bar, pizzerii, supermarket, směnárnu, obchod se suvenýry, WI-FI zdarma, stánek s občerstvením.

Poloha

Do 100 m od moře.

Sport a zábava

Jezdí tu elektrický vláček, což je atrakce především pro děti. Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé. Je zde také velký „Family park“, který nabízí zábavu pro celou rodinu. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovna jízdních kol.

Stravování

Vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 400 m

Počasí

Istrie

19°C Oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL CAMP KAŽELA

HOTEL CAMP KAŽELA

Chorvatsko, Istrie, Medulin

Cena od: 1 081 Kč

Pro skupinu: