800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MOBILNÍ DOMKY MAREDA

Mobilní domky umístěné v zeleni v kempu Mareda, cca 4 km severně od Novigradu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Kemp Park Mareda se nachází 4 km od Novigradu, v dubovém lese, který přechází v malebnou zátoku, obklopen vinohrady a mořem. V kempu se nachází 168 mobilních chat (nazývaných „Holiday homes“) různých typů a velikostí.
Nabízíme zde tyto typy mobilních chat:
Mediterranenan Premium Village 4+2, Istrian Premium Village 4+2 a Relax Premium Village 4+2; všechny mají velikost 32m2, dvě ložnice (jedna s manželskou postelí), obývák, kuchyňku, 2 koupelny, SAT/TV, klimatizaci, WI-FI připojení, terasu. Možnost ubytování až 6 osob.
Kemp nabízí různé sportovní aktivity i relaxaci. Klientům je k dispozici restaurace „Pivnica Riva“, Caffe bar „MarBar“, 2 venkovní bazény se sladkou vodou, přílivové koupaliště; pro děti je zde dětské hřiště. Kemp zajišťuje animaci pro děti i dospělé: např. mini club, teen club, aquaerobik, zábavné programy, sportovní turnaje. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, vodní sporty a další.

Poloha

Do 200 m od moře.

Stravování

Vlastní.

Vybavení

Restaurace a lá carte, terasa, obchod s potravinami, dětské hřiště, café bar, WLAN k dispozici dle popisu, sociální zařízení společné, bar na pláži.

Sport a zábava

Animace pro děti, animace pro dospělé.

Počasí

Istrie

8°C Jasno