800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAMBASADOR REMISENS premium hotel

  • Skalnaté, betonové a kamenité pláže cca 100

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel Ambasador v Opatiji se nachází nad pobřežím s vlastní pláží a nad promenádou, která se táhne asi 12 km a je obklopen zelení. Leží v blízkosti centra města. Nově v r. 2013: všechny pokoje kompletně renovované s novým typem pokoje Revital, předělávání hotelové restaurace, prostorů hotelu, lobby baru a koktejlových barů. Hotel je plně klimatizovaný se 3 výtahy, má 10 pater, z čehož desáté patro je nově renovováno a nazváno „Executive Floor“. Na tomto patře jsou pokoje a apartmány s novým LCD TV a privátními balkony s výhledem na moře a opatijskou rivieru. Hotel má 200 pokojů a apartmány (dvoulůžkové s možností přistýlky, jednolůžkové, ostatní luxusnější pokoje a apartmány na vyžádání). Pokoje v hotelu mají balkon, klimatizaci, minibar, LCD SAT/TV, TEL, centrální vytápění, vysoušeč vlasů, přípojku na internet (v ceně), trezor. Dále nabízíme i ubytování ve vile Ambasador - viz další nabídka zájezdů.
Hosté mají k dispozici klimatizovanou restauraci, certifikace HACCP, restauraci á la carte, letní (zahradní) restauraci „Hortenzija“, kavárnu - taneční bar „Palma“, koktejl bar, místnost pro kolektivní hry, terasu, prodejnu suvenýrů, kiosek s novinami, venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu v ceně (limitovaný počet). Hotel má několik konferenčních sálů od 35 míst do 600-1000 míst. Konferenční vybavenost a prostory jsou jedny z nejlepších v Chorvatsku. Hotel má nové wellness&spa centrum (pět elementů) na dvou podlažích (obnoven vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, whirpool pro 7 osob, dětský bazén, posilovna je v ceně, salón krásy, masáže, léčebné kúry, solárium, různé druhy saun a další). Centrum pět elementů kombinuje starověkou čínskou filozofii a moderní wellnes programy.
SPA RELAX ZONA (v ceně): finská sauna, turecká lázeň, bio sauna, masážní sprchy, ledová kašna, relaxační zóna, vyhřívané lůžko, whirlpool pro 7 osob - to vše dle obsazenosti a na předchozí objednání (informace v recepci).
Hotel má výborné podmínky a je skvělým místem pro pořádání svateb. Bezdrátové internetové připojení WIFI hotspot v ceně. Dále je zde internetový koutek.
Hotel má svou soukromou pláž. Pláže jsou skalnaté, betonové, kamenité. Na pláži jsou sprchy a kabinky na převlečení. Lehátka a slunečníky na pláži v ceně (limitovaný počet). V blízkosti hotelu je také písečná pláž Tomaševac, kde je prostor vhodný pro děti. V blízkosti je dětské hřiště, hřiště na kopanou a košíkovou.
Denní animace (01.06.-01.09.) denně kromě sobot a nedělí / dalších podmínek, kromě pondělí a úterý; večerní klavírní hudba (24.09.-15.06.) denně mimo pondělí ; večerní zábava na terase (15.06 - 23.09.): hudba v úterý, středu, pátek, sobotu, neděle; večerní zábavní program (15.06.-01.09.) - pondělí, čtvrtek.
Vzdálenost od obchodu je 300 m. V hotelu je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání.

Poloha

do 100 m od moře.

Stravování

Polopenze.
V hotelu je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání.

Vybavení

prodejna se suvenýry, wellness centrum, WI-FI, klimatizován celý hotel, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén vnitřní mořská voda, restaurace a lá carte, kavárna, kadeřnictví, jacuzzi společná, sauna, lehátka u bazénu, slunečníky u bazénu, konferenční místnost, kosmetický salón, sál pro semináře, stánek s novinami, internetový kout, společenská místnost, výtah, masážní salón, solárium, verčerní hudba, restaurace zahradní, Spa.

Sport a zábava

animace pro dospělé, fitness studio.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Istrie

9°C Jasno