800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BIJELA UVALA KEMP mobil home ARIA

  • Nachází se v blízkosti oblázkové pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Kemp Bijela Uvala se nachází v turistické osadě Zelena Laguna, nedaleko Poreče. Je umístěn v borovém lese. Parkovaní je na centrálním parkovišti (vzdáleném 100 m od ubytování) pro jedno auto na MH zdarma, další auto se doplácí podle aktuálního ceníku na místě.

Ubytování

Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 5-6 osob. MH ARIA má rozměr 34,4 m2, 3 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky, 1x s vysouvací postelí), denní místnost s kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, klimatizaci a částečně zastřešenou terasu se zahradním nábytkem.

Vybavení

V kempu jsou hostům k dispozici: recepce, restaurace, taneční terasa, bary, obchody, tři venkovní bazény se sladkou vodou (z toho 2 pro děti s různými atrakcemi) a různá sportovní zařízení (hřiště na plážový volejbal, tenis, stolní tenis, minigolf, půjčovna kol, a jiné). V celém kempu je bezplatné WI-FI připojení k internetu. Kemp zajišťuje bohaté animační programy pro děti i dospělé (v hlavní sezóně).

Stravování

Vlastní.

Pláž

Pláž je vzdálena cca 300 m od ubytování, je oblázková s pozvolným přístupem do moře, ale i skalnatá, travnatá, jsou tu betonová plata na slunění, část pláže je vyhrazena pro nudisty. Pláž je označena modrou vlajkou (ocenění čistoty pláží). Na pláži jsou sprchy, lehátka a slunečníky za poplatek, je zde bohatá nabídka místních vodních sportů.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

0°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL LAGUNA PARK

HOTEL LAGUNA PARK

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 5 750 Kč

Pro skupinu:

HOTEL PICAL

HOTEL PICAL

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 6 516 Kč

Pro skupinu:

HOTEL LAGUNA MEDITERAN

HOTEL LAGUNA MEDITERAN

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 6 450 Kč

Pro skupinu:

HOTEL PLAVI

HOTEL PLAVI

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 5 750 Kč

Pro skupinu: