800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LANTERNA SUNSET

Jednodušší ubytování za velmi výhodných cenových podmínek, krátká dojezdová vzdálenost z ČR.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Jednodušší ubytování za velmi výhodných cenových podmínek, krátká dojezdová vzdálenost z ČR. Bohaté sportovní vyžití.

Poloha

cca 13 km severně od města Poreč, v piniovém háji na poloostrově Lanterna, cca 20-50 m od oblázkové a skalnaté pláže s mírným vstupem do moře vhodným pro děti.

Vybavení

nákupní a zábavní centrum, a la carte restaurace s terasou, diskotéka, bary a restaurace rychlého občerstvení, obchod, lékař, směnárna, animace pro děti i dospělé, hudební večery. Sportovní aktivity v okolí: sportovní centrum Valeta, jezdecké centrum Lanterna, stezky na procházky a jogging, půjčovna kol, minigolf, stolní tenis. WiFi, parkoviště zdarma.

Ubytování

prostorné Sunset Lanterna apartmány pro 3, 4 až 6 osob jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Všechny s TV, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí. Nacházejí se v budovách Ana, Amálie, Biserka, Dina a Eda. Apartmán třílůžkový: ložnice se 2 postelemi, obytná kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, kuchyň. kout, SAT/TV, koupelna s WC/sprchový kout, cca 37 m2, balkon na mořskou stranu. Apartmán čtyřlůžkový: dvoulůžková ložnice se 2 postelemi, obytná kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, kuchyňský kout, koupelna s WC/sprchový kout, cca 44 m2, balkon na mořskou stranu.Apartmán šestilůžkový dvoupatrový: kuchyň s jídelním koutem v obytné místnosti s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2x koupelna s WC/sprchový kout. Točité schody do patra: 2x dvoulůžková ložnice (každá se 2 postelemi), cca 89 m2, 3x balkon na mořskou stranu.

Strava

bez stravy, za příplatek polopenze nebo večeře
Snídaně: bufetové
Večeře: bufetové

Pro děti

hřiště s prolézačkami a pískovištěm pro děti, dětský klub Maro pro děti 4-12 let, mini farma, Teens Lounge (13-17 let ve Valamar Club Tamaris).

Služby za poplatek

dětská postýlka 5 EUR/den, internetový koutek v hotelu Valamar Club Tamaris.

Počasí

Istrie

12°C Jasno