800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VALAMAR RUBIN

Vkusně zařízený hotel ležící ve svahu, cca 150 m od pláže.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel má výbornou polohu v oblasti Brulo pouhých 15 minut chůze do centra jednoho z nejkrásnějších istrijských měst s mnoha pamětihodnostmi.

Vybavení

Recepce, restaurace s venkovní terasou, bar u bazénu, venkovní bazén s dětským bazénkem (lehátka u bazénu zdarma), krytý bazén v hotelu Diamant za poplatek, WI-FI na recepci zdarma, dětské hřiště, wellness v hotelu Diamant, sejf na recepci. Parkování u hotelu za poplatek 3 EUR denně.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a manželskou postelí mají balkon, klimatizaci, SAT-TV, telefon, fén, možnost kabelového připojení na internet Jednolůžkové pokoje jsou většinou bez balkonu. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Pokoje superior mají navíc sejf a minibar.

Stravování

Bohatá bufetová polopenze s místní i mezinárodní kuchyní. Lze domluvit i zajištění speciální diety.

Sport a zábava

V blízkosti je sportovní centrum s nabídkou mini golfu, stolního tenisu, různých vodních sportů, tenisové kurty, možnost zapůjčení kol, hudební produkce a různé animace v hotelu Diamant, dětský klub Maro, široká možnost výletů (lodní výlet do Benátek, Pula, Motovun, národní park Brijuni ).

Pláž

Kamenitá upravená pláž oceněná modrou vlajkou se nachází přímo před hotelem ve vzdálenosti asi 100 metrů. Je vybavena sprchami i kabinkami na převlékání, lehátka a slunečníky je možno pronajmout za poplatek.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

2°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

SOLARIS NATURIST RESORT APARTMÁNY

SOLARIS NATURIST RESORT APARTMÁNY

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 10 575 Kč

Pro skupinu:

PICAL - rezidence

PICAL - rezidence

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 10 431 Kč

Pro skupinu: