800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MOBILNÍ DOMKY STUPICE

  • Vše potřebné v blízkosti ubytování
  • K dispozici 110 mobilních chat

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Kemp Stupice v Premantuře se nachází cca 10 km od centra Puly, na začátku poloostrova Kamenjak, který je vyhlášený přírodním parkem. Rozloha kempu je cca 26 ha Pláže jsou zde skalnaté, oblázkové s nádherným výhledem na četné ostrůvky a mořské zátoky. Kemp má 110 mobilních chat. Autobusová zastávka je v blízkosti kempu, autobus jezdí do Puly cca každou hodinu.

Vybavení

Hostům jsou k dispozici restaurace, bary, market, směnárna, obchod se suvenýry, WI-FI zdarma. Vše je vzdáleno cca 100 m. Kemp zajišťuje animaci pro děti a dospělé, hřiště pro děti. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, surf, půjčovna jízdních kol a lodiček, jogging.

Ubytování

Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách. Každá mobilní chata o velikosti 24m2 je pro 4-5 osob, má obývací místnost s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a křeslem, ložnici s manželskou postelí, ložnici s dvěma lůžky s možností přistýlky, SAT/TV, koupelnu, terasu. Doporučujeme, aby pátou osobou bylo dítě. Klimatizace je možná za poplatek na recepci.

Strava

Vlastní.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

-2°C Jasno