800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ PULA

V městečkách Pula, která leží nedaleko od sebe, pověstných nádhernými plážemi, a to zejména písčitými a oblázkovými, v soukromých domech nebo nové apartmánové zástavbě. Medulin – živé městečko v nejjižnější části Istrie je ideálním místem pro příjemné koupání v malých zátokách. Medulin je vhodný i pro sportovce (tenis, volejbal, plážový volejbal).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Pro všechny, kteří si rádi užívají dovolenou v soukromých apartmánech ve městech a v jejich nejbližším okolí, která patří k těm nejnavštěvovanějším na istrijském poloostrově. Bohatá historie, pláže oceněné Modrými vlajkami, příjemná středomořská atmosféra a mnoho dalšího každoročně láká velké množství turistů, z nichž mnozí se sem opětovně "vrací".

Povinné příplatky

přihlašovací poplatek cca 5 EU/os./pobyt – splatné v místě.

Poloha

v městečkách na istrijském poloostrově pověstných nádhernými plážemi, a to zejména písčitými a oblázkovými, v soukromých domech nebo nové apartmánové zástavbě. Cca 200 –1 500 m od písčito-oblázkových pláží.

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt., gril – na vyžádání v CK.

Ubytování

vybavená studia nebo apt. pro 2–10 osob, s vlastní koupelnou a WC, kuchyňským koutem se základním vybavením, ložnice, obytná místnost s rozkládacími gauči, většinou s možností přistýlky.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

domácí zvířata – na vyžádání (cca 7 EUR/den – splatné v místě), klimatizace na vyžádání (cca 5 EU/den – splatné v místě). Celá řada vodních sportů, pronájem kol.

Počasí

Istrie

16°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě