800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARK PLAZA VERUDELA vily

Vily Park Plaza Verudela v Pule jsou ve známém středisku Punta Verudela, který má nový název a je po renovaci. Do centra města je to od objektu cca 1,5 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Apartmány a vily Verudela beach se nacházejí ve známém středisku Punta Verudela, které je vzdáleno cca 2 km od centra města Pula. Všechny apartmány a vily jsou moderně zrenovovány.
Autobusová zastávka je vzdálena 150 m. Veřejný autobus jezdí mezi centrem Pula a Verudela Resort každých 20 minut.

Ubytování

Všechny apartmány a vily jsou moderně zrenovovány.
Vily typ V se nacházejí v mírném svahu nad mořem, jsou to samostatné vily, vkusně zařízeny, mají denní místností s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a zařízeným kuchyňským koutem (včetně kávovaru, lednice, mikrovlné trouby), LCD SAT/TV, telefon, trezor, ložnici (ložnice), dvě koupelny, vysoušeč vlasů, terasu. Klimatizace je za příplatek.
1/4-6 V (70 m2) má dvě dvolůžkové ložnice
1/6-8V (94 m2) má tři dvoulůžkové ložnice

Vybavení

V areálu se nachází bar, gril, pizzerie, samoobsluha, cukrárny, obchody, tržnice, umělecká galerie, TV-místnost, směnárna, kadeřnický salón. Punta Verudela nabízí 3 venkovní bazény s mořskou vodou a tobogánem, dětský bazén, aperitiv bar, restaurace a lá carte, tobogán, dětská herna.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Pláž je kamenitá, terasovitě upravená, betonová plata na slunění, nedaleko oblázková pláž (zátoky) s upraveným přístupem do vody, vzdálená 200 m. Pro děti je tu dětské hřiště.

Sport a zábava

Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé. Nově je vybudovaná dětská herna, která se nachází v blízkosti bazénu.
V blízkosti cca 100 m je sportovní centrum, kde jsou k dispozici tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, střelnice, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další. Možnost zapůjčení jízdních kol a automobilu. Wi-Fi zdarma na veřejných místech.

Poloha

Do 200 m od moře.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Istrie

15°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě