800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY SOL KATORO

Nově renovované apartmány jsou situovány uprostřed borového háje, asi 3 km severně od městečka Umag. S centrem města je středisko spojeno turistickým vláčkem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově renovované apartmány jsou situovány uprostřed borového háje, asi 3 km severně od městečka Umag. S centrem města je středisko spojeno turistickým vláčkem.

Středisko

Umag - Polynesia

Vybavení areálu

Centrální recepce se směnárnou, restaurace, kavárna. Ve středisku Katoro je dále supermarket, obchod se suvenýry, novinové stánky, lékař, bazén se sladkou vodou včetně dětského bazénku, tobogán. Další bazén se sladkou vodou je přímo u pláže. Parkování je možné přímo u apartmánů. Možnost pobytu psa za poplatek (platí se na místě). Internetový koutek na recepci. Nově možnost pronájmu elektrického nebo mechanického kola (automat s několika stanovišti v okolí Umagu).

Vybavení apartmánů

Všechny apartmány jsou vybaveny lůžkovinami a základním nádobím na vaření, mají vlastní příslušenství, balkon nebo terasu.
Apartmány Sol Katoro pro 4 - 5 osob jsou zcela nově renovované, vybavené klimatizací, novým nábytkem, mají nové koupelny. Mají ložnici a denní pokoj, oproti standardním apartmánům Polynesia jsou vybavené LCD-TV, kávovarem, mikrovlnnou troubou, sejfem, jsou umístěné blíže k moři.

Stravování

Individuální, možnost dokoupení bufetové polopenze v centrální restauraci střediska.

Sport a zábava

Tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol, tobogán. Taneční terasy a nedaleko diskotéka.

Pláž

Rozsáhlá přírodní kamenitá pláž včetně uměle vytvořených betonových ploch na slunění se nachází ve vzdálenosti 100–500 metrů od apartmánů. Dno je místy písčité a mírně se svažující do moře. Pláž je nově upravena a vylepšena.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Istrie

17°C Oblačno