800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMELIÁ ISTRIAN VILLAS apartmány

  • Přírodní kamenité, betonové cca 500 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Vily Meliá Istrian Villas jsou součástí komplexu Sol Stella Maris, který se nachází cca 2 km od centra města Umag, je obklopen mediteránskou zelení a překrásným parkem a leží podél mořského pobřeží. Tento komplex je rozdělen na samostatné 3 části: Meliá Istrian Villas, Sol Amfora a Sol Stella apartmány. Meliá Istrian Villas a APT Sol Amfora mají společné centrální parkoviště, z něhož dopravuje do jednotlivých vilek nebo apartmánů zavazadla recepce elektrickými vozíky.
Meliá Istrian Villas jsou jednopodlažní luxusní vilky různých typů (naše CK nabízí pro 4-6 osob). Všechny vily mají kompletně vybavenou kuchyň, sociální zařízení, LCD SAT/TV, TEL, bezplatný internet, klimatizaci, trezor. Internetový koutek na recepci, bezplatné WIFI připojení k internetu v celém komplexu.
Možnost příplatku polopenze, ta se podává formou švédských stolů v restauraci Stella Maris a musí ji čerpat všechny osoby v apartmánu.
Villa 2+2 - 43 m2 + 17 m2 terasa, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, kuchyň s denní místností a gaučem pro 2 osoby (vhodný pro 2 děti), terasa/zahrádka.
Villa 4+2 - 60 m2 + 17 m2 terasa, 2 dvoulůžkové ložnice, dvě sociální zařízení, kuchyň s denní místností a gaučem pro 2 osoby (vhodný pro 2 děti), terasa/zahrádka.
Pláže jsou částečně přírodní kamenité, betonové s upravenými plochami na slunění, pozvolný vstup do moře, vzdálené cca 100-500 m. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové centrum, které má 15 tenisových dvorců (noční hraní tenisu, škola tenisu), minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro malou kopanou, půjčovna jízdních kol, vodní sporty. V blízkosti se nachází fotbalové hřiště, jezdecké centrum, potápěčské centrum.
Dále je zde wellnes centrum „Acqua Chill Out komplex“ s vnitřním bazénem, whirlpoolem, kavárnou, relaxační zónou a terasou.

Vybavení

Ve středisku jsou restaurace á la carte, pizzerie, cukrárna, centrální restaurace, snack bary, kafé bary. Dále jsou zde 2 venkovní bazény pro dospělé a 2 pro děti s mořskou vodou. Středisko také nabízí poštu, bankomat, supermarket, obchody, ambulanci. Možnost kotvení soukromých člunů a jachet (kapacita 80 lodí). Komplex zajišťuje bohatou celodenní a večerní animaci pro dospělé a děti. Pro děti je zde několik klubů dle věku: Club 4 (od 8 měsíců do 4 let), Club 8 (5-8 let), Club 13 (9-13 let), Teenage Club (14-17 let), kluby fungují cca od poloviny června do konce srpna. Pro dospělé zde organizují různé sportovní a kulturní programy (např. jóga, pilates, aquaerobik), zábavné a hudební večery zajišťuje vnitřní sál a venkovní terasa (v termínech 18.6.-13.9.).

Poloha

Do 500 m od moře.

Stravování

Vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Istrie

4°C Skoro jasno