800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PINETA

  • Široká nabídka animačních programů pro děti i dospělé
  • Dobře vybavené ubytování

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Hotel Pineta ve Vrsaru je situován v blízkosti přístavu a městečka, je otevřen po celý rok. Má bezbariérový přístup.

Ubytování

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, jednolůžkové. Hotel má také 4 pokoje suite (informace v CK). Všechny pokoje mají klimatizaci, LCD SAT/TV, TEL, minibar, centrální topení, vysoušeč vlasů, Wi-Fi zdarma. Je možnost trezoru za poplatek na recepci.
Pokoje suite mají ložnici se 2 lůžky, denní místnost s gaučem pro 1 osobu či 2 děti.

Vybavení

Všechny společné prostory jsou klimatizovány. Hosté mají k dispozici hotelovou restauraci (upozorňujeme, že večeře se mohou podávat i v centrální restauraci komplexu Belvedere), restauraci á la carte „Široko“, kavárnu, piano bar s velikou terasou, z které vidíte na městečko Vrsar. Hotel má konferenční místnosti. Dále je zde masážní salon, sauna, turecká koupel, klimatizovaná posilovna, vnitřní bazén se sladkou vodou. Venkovní bazén se sladkou vodou pro děti a dospělé je pod hotelem v komplexu Belvedere. Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty.

Pro děti

Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní program pro děti: mini disco, mini kabaret, talent show. Pro děti je tu menší dětské hřiště.

Sport a zábava

Pro dospělé v rámci animace: ranní gymnastika, aquaerobik, túry na kolech, vodní sporty (vodní pólo, košíková), škola tance, minigolf, koule a další. Večery s živou hudbou, různá vystoupení, show zajišťuje terasa Belvedere. Půjčovna jízdních kol a hůlek Nordic walking, stolní tenis, minigolf, vodní sporty. V blízkosti je sportovní centrum „Porto Sole“, kde jsou tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, hřiště pro míčové hry a je zde potápěčské centrum.

Pláž

Pláže jsou kamenné, vydlážděné, skalnaté, vzdálené 100 m od objektu. Část pláže je upravena pro děti, s pozvolným vstupem do moře (navezen štěrkopísek).

Strava

Polopenze.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

4°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

BELVEDERE apartmány

BELVEDERE apartmány

Chorvatsko, Istrie, Vrsar

Cena od: 8 775 Kč

Pro skupinu:

HOTEL PETALON - pokoje

HOTEL PETALON - pokoje

Chorvatsko, Istrie, Vrsar

Cena od: 7 390 Kč

Pro skupinu: