800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DRAMALJ

Vila se nachází v klidné části letoviska Dramlj, které je součástí tzv. Crikvenické rivijéry. Do samotného lázeňského městečka Crikvenice, kde se nachází nejen velké množství obchůdků, restaurací, barů, ale i dětská hřiště a krásná promenáda, se dostanete pěšky za cca 20 minut. Přímo v Dramalji naleznete promenádu, supermarket, restaurace a kavárny.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

hotel situovaný přímo na pláži se nachází cca 4 km od centra známého a velmi oblíbeného letoviska Crikvenica s množstvím obchůdků, kaváren, cukráren, restaurací a barů. Hotel nabízí ideální podmínky pro strávení klidné dovolené.

Vybavenost

recepce, restaurace, WiFi na recepci, bar s terasou s krásným výhledem na moře, TV místnost, parkoviště.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení. Pokoje jsou příjemně zařízeny.

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři neomezené množství nealkoholických nápojů + 1 domácí alkoholický nápoj (pivo nebo víno).

Pláž

přímo u hotelu betonová, skalnatá i oblázková pláž. Písečná pláž je vzdálená cca 2 km. Lehátka a slunečníky (za poplatek).

Sport a zábava

v Crikvenici mohou klienti navštívit velké mořské akvárium, které se nachází v centru města. Dále jsou zde široké možnosti sportovního a kulturního vyžití. Zajímavá a pestrá nabídka fakultativních výletů za kulturními, historickými a přírodními krásami okolí. Doporučujeme Vám návštěvu Crikvenického Akvária, lodní panoramatický výlet, lodní výlet na ostrov Krk, fish piknic, výlet do národního parku Plitvická Jezera, na ostrov Rab, výlet do jeskyně Biserujka na Krku, návštěva města Krk na ostrově Krk, návštěva lázeňského města Opatija či přístavního města Rijeka.

Klienti z hotelu Dramalj se mohou zúčastnit animačních programů, které organizuje tým KOVOTOUR PLUS ZCELA ZDARMA.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL KAŠTEL

HOTEL KAŠTEL

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Cena od: 6 375 Kč

Pro skupinu:

HOTEL OMORIKA depandance
3,3

HOTEL OMORIKA depandance

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Cena od: 6 591 Kč

Pro skupinu:

HOTEL OMORIKA
7,5

HOTEL OMORIKA

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Cena od: 5 890 Kč

Pro skupinu:

HOTEL RIVIJERA

HOTEL RIVIJERA

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Cena od: 6 151 Kč

Pro skupinu: